Małgorzata Kożuchowska po porodzie
ONS

Kożuchowska miała w szpitalu ochroniarza? Jest oficjalny komentarz

Małgorzata Kożuchowska po porodzie
ONS

Bez wątpienia ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej była najpilniej strzeżoną spośród wszystkich polskich gwiazd spodziewających się dziecka. Aktorka w zasadzie nigdy nie potwierdziła, że jest przy nadziei, a pierwszą informacją, która wyszła bezpośrednio od niej na ten temat był komunikat o... porodzie. Aktorka została obsypana gratulacjami i kwiatami. Przypomnijmy: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu

Gwiazdy na miejsce porodu wybierają zazwyczaj modne prywatne kliniki, które za kilkanaście tysięcy złotych oferują im prawdziwie królewski pobyt i ekskluzywne warunki. Kożuchowska ku zaskoczeniu wielu zdecydowała się urodzić w państwowym szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Tabloidy sugerowały jednak, że aktorka i tak mogła liczyć na specjalne względy m.in. prywatną ochronę. Jeden z nich opublikował zdjęcie, na których widać, jak anonimowy mężczyzna pomaga Kożuchowskiej z dzieckiem na terenie szpitala.
 

To był po prostu uprzejmy pracownik szpitala. Pomógł kobiecie z dzieckiem. Zwyczajny ludzki odruch - komentuje dla JastrzabPost.pl Gabriela Piekarniak, menadżerka gwiazdy.


Spodziewaliście się, że Kożuchowska zrezygnuje z ekstrawagancji i nie pójdzie w ślady sławnych koleżanek?

Zobacz: Jak Małgorzata Kożuchowska nazwała dziecko? Wcale nie Jan Paweł

 

Wszystkie ciążowe stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej:

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10