Party Stories
Małgorzata Kożuchowska twarzą Orange
ONS
Newsy

Kożuchowska została twarzą światowej sieci komórkowej

Znamy szczegóły kampanii z gwiazdą

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Imponuje nie tylko umiejętnościami, ale i fantastycznym wyczuciem stylu, którym czaruje podczas publicznych wystąpień. Przypomnijmy: Piękna Kożuchowska na konferencji TVP w szpilkach za 4 tysiące zł

Gwiazda nie może narzekać też na propozycje od reklamodawców, którzy chętnie widzą ją w swoich kampaniach - kilka miesięcy temu Kożuchowska stworzyła swoją kolekcję dla marki Aryton (zobacz: Kożuchowska stworzy kolekcję dla uznanej marki), która rozeszła się jak na pniu. To jednak nie koniec reklamowych podbojów aktorki.

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Małgorzata Kożuchowska została twarzą sieci telefonii komórkowej Orange. Kampania reklamowa z udziałem aktorki ruszy już we wrześniu, a telewizyjne spoty będą utrzymane w konwencji serialu "Rodzinka.pl", którego Kożuchowską jest gwiazdą. W podobny sposób połączono promocję serialu i mistrzostw w piłce nożnej Euro 2012 ponad rok temu.

- Małgosia od lat jest jedną z najbardziej pożądanych przez reklamodawców gwiazd. Publiczność bardzo chętnie sięga po produkty, które reklamuje, ale ona sama stara się selektywnie podchodzić do propozycji. Reklama Orange idealnie wpisuje się w jej portfolio - tłumaczy nam znajoma gwiazdy.


Małgorzata Kożuchowska to dobry wybór do promocji Orange? Zachęci was do korzystania z ich usług?

Zobacz: Kożuchowska pokazała jak odpoczywa w Ameryce

Modna Kożuchowska w letniej stylizacji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Specjaliści o zarobkach Małgorzaty Kożuchowskiej
ons
Newsy
Zarobki Kożuchowskiej sięgają ponad milion. Głos zabrał specjalista
Aktorka odnosi duże sukcesy

Siedem miesięcy temu Małgorzata Kożuchowska powitała na świecie wymarzonego synka. Aktorka jest bardzo szczęśliwa i stara się w tej roli spełnić jak najlepiej. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała jednak, że nie zawsze jest kolorowo. Zobacz: Kożuchowska o macierzyństwie: Nie jest łatwo Niedawno w tabloidzie pojawiły się informacje na temat tego, ile wynoszą zarobki gwiazdy, która występuje w czterech kampaniach reklamowych, gra w dwóch popularnych serialach i w drugiej części hitowej komedii "Listy do M.". Okazuje się, że jest to ponad milion złotych. W najnowszym numerze "Party" głos zabrał specjalista, który wyjaśnił, dlaczego reklamodawcy tak chętnie angażują właśnie Kożuchowską: Matki to bardzo dobra grupa docelowa dla reklamodawców. To właśnie one z reguły decydują o zakupach dla całej rodziny. Kiedyś mogły się z nią utożsamiać kobiety stawiające na karierę. A od kilku miesięcy zaczęła się z nią identyfikować  największa grupa społeczna kobiet, czyli zapracowane matki. Dlatego nie ma się co dziwić, że reklamodawcy ustawiają się do niej w kolejce - mówi Rafał Baran, szef platformy 4fun Media.  Widzieliście już reklamy z aktorką? Zobacz na Polki.pl: Kożuchowska twarzą nowej marki  

Małgorzata Kożuchowska w kampanii Orange
Orange Polska
Newsy
Małgorzata Kożuchowska w świątecznej kampanii sieci komórkowej
Już jest długo wyczekiwana reklama

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Przez lata zbudowała silną pozycję w show-biznesie i ogromną przychylność widzów. Nic więc dziwnego, że o względy aktorki ubiegają się wielkie marki. Zobacz: Zaprosili Kożuchowską do "Tańca z gwiazdami" Kilka miesięcy temu jako pierwsi poinformowaliśmy, że Kożuchowska została twarzą sieci komórkowej Orange ( zobacz ). Właśnie poznaliśmy efekty tej współpracy. Twarz gwiazdy pojawiła się na świątecznych billboardach oraz w katalogu firmy. Wraz z nią do zdjęć pozowała cała główna obsada serialu "Rodzinka.pl". Na fotkach został uchwycony radosny bożonarodzeniowy klimat z choinką i prezentami w tle. Jak oceniacie pomysł wykorzystania "Rodzinki.pl" w reklamie?  

Sukces Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Reklama z Kożuchowską wykosiła konkurencję. Aktorka nie może świętować sukcesu
Ma poważny powód

Małgorzata Kożuchowska nawet będąc w ciąży nie rezygnowała z pracy. Gwiazda wraz z aktorami serialu "rodzinka.pl" pojawiła się w kilku spotach reklamowych popularnej sieci telekomunikacyjnej, które zyskały ogromną popularność w internecie. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona Reklamy z serialową rodzinką zauważył prestiżowy magazyn "Brief", który nominował spoty z Kożuchowską do jednej z najważniejszych kategorii - "Gwiazdy Reklamy". Wczoraj aktorka pochwaliła się wielkim sukcesem - kampania "Boscy w sieci"  okazała się najlepszą i wykosiła poważną konkurencję - m.in. reklamy Playa czy banku Bz WBK, w których zagrał  sam Kevin Spacey . Gwiazda chciałaby móc wypić symboliczną lampkę szampana, ale z wiadomych powodów jeszcze nie może: Właśnie wygraliśmy prestiżowy konkurs branży reklamowej, organizowany przez magazyn „Brief”! W kategorii „GWIAZDY REKLAMY”, za kampanię „BOSCY W SIECI”, zwyciężyła firma Orange i oczywiście Rodzinka.pl TVP !!! Bardzo się cieszę, że kampania przypadła Wam do gustu i że docenili ją także eksperci z branży! To wspólny, wielki sukces Orange i rodzinki.pl! Gratuluję wszystkim zaangażowanym w produkcję! Chętnie uczciłabym z Wami to zwycięstwo lampką szampana…ale na razie jeszcze nie mogę... P.S. A na koniec...uwaga, uwaga: w pokonanym polu niezwykle mocna konkurencja: kampania z gwiazdami Play’a i sam…Kevin Spacey dla Bz Wbk...nieźle, co...? -   pisze Kożuchowska Gratulujemy sukcesu. Zobacz: Jak Małgorzata Kożuchowska nazwała dziecko? Wcale nie Jan Paweł Ciążowe stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner