Małgorzata Kozuchowska o świętach z synkiem
ONS

Przed Kożuchowską pierwsze święta z synem. Na tę okazję wzięła długi urlop

Małgorzata Kozuchowska o świętach z synkiem
ONS

Kiedy Małgorzata Kożuchowska pojawiła się pierwszy raz na salonach po urodzeniu dziecka, media nie mogły wyjść z zachwytu. Aktorka zebrała same komplementy. Wtedy też udzieliła pierwszych wywiadów, w których opowiadała o synu. Zobacz: Kożuchowska o powrocie do pracy: Bałam się wyjścia z domu. Z pomocą przyszedł mąż

Zaraz po wizycie u prezydenta, gwiazda poprowadziła wielką charytatywną galę organizowaną przez Fundację "Mam Marzenie". Kożuchowska od lat prowadzi każdą edycję imprezy. Dołożyła wszelkich starań, aby Jan Franciszek miał najlepszą opiekę za kulisami, a ona sama pojawiła się w przepięknej sukni:

Coroczną galę Fundacji "Mam Marzenie prowadzę od lat, więc i w tym wyjątkowym dla mnie czasie, zależało mi, żeby tradycji stało się zadość -  powiedziała w "Party".


W najbliższym okresie aktorka nie planuje żadnych większych wyjść i nie pojawi się też na razie na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie pracowała kilka dni w grudniu. Wszystko dlatego, że gwiazda chce skupić się na pierwszych świętach z synkiem:

Za chwilę pierwsze święta z synem. Z uwagi na Jasia to będzie szczególnie radosny czas!


Zobacz: Lipowska skomentowała macierzyństwo Kożuchowskiej. Zauważyła kilka podobieństw
 
 

Kożuchowska pierwszy raz publicznie po porodzie:

Więcej na temat Party Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36