Małgorzata Kożuchowska roześmiana

Małgorzata Kożuchowska i medycyna estetyczna? "Chcę spokojnie patrzeć w lustro"

Małgorzata Kożuchowska roześmiana

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jaki jest jej stosunek do zabiegów medycyny estetycznej! Nie da się ukryć, że gwiazda jest piękną kobietą i wiele osób zazdrości jej tego, jak się prezentuje - zarówno na czerwonym dywanie, jak i na co dzień. Krzysztof Gojdź zdradził nawet niedawno, że jego klientki bardzo chcą upodobnić się do aktorki i często proszą go o takie zabiegi, które pomogą im osiągnąć taki efekt. Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z fakt.pl zapewnia jednak, że jej wygląd jest w 100 proc. naturalny i nie zamierza ingerować w swój wizerunek.

Chcę spokojnie patrzeć w lustro i mieć poczucie, że jestem sobą - wyznała.

Polecamy też: Sposoby na obwisłe policzki – codzienna pielęgnacją i zabiegi kosmetyczne​

 

Wiele jej koleżanek jest zupełnie odmiennego zdania, ale Małgorzata Kożuchowska nie zaprząta sobie tym głowy. Uważa, że naturalność w jej zawodzie jest bardzo ceniona:

My, aktorki, mamy to szczęście, że nie musimy być za wszelką cenę piękne i młode. Uprawiamy taki zawód, w którym liczy się przede wszystkim prawda. Opowiadamy historie ludzi, którzy są na różnych etapach życia. Kiedy miałam 19 czy 25 lat i nie miałam zmarszczek, grałam role młodych dziewczyn. Teraz po czterdziestce gram role dojrzałych kobiet i matek. Nie mogłabym wyglądać już jak 19-latka, bo nikt by mojej postaci nie uwierzył. Kobiety, które traktują ten zawód poważnie, nie ulegają presji nienagannego wyglądu - wyjaśniła "Faktowi". 

Nie bez powodu gwiazda otrzymuje tyle ról i propozycji zawodowych. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni, a aktorka dotrzyma słowa i nie podda się modzie na upiększanie. 

 

Zobacz: Wiemy, gdzie Małgorzata Kożuchowska spędziła wakacje i czym zaskoczył ją jej synek!​

 

Małgorzata Kożuchowska nie jest zwolenniczką medycyny estetycznej

Małgorzata Kożuchowska w białej bluzce
ons

Gwiazda ceni sobie naturalność

 

Małgorzata Kożuchowska w czarnej spódnicy
wbf

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00