Kożuchowska - głowne na stronę Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęce z planu nowego filmu Patryka Vegi Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel Małgorzata Kożuchowska na rozdaniu nagród Orły 2018
Kożuchowska - głowne na stronę
Wygląda jak... Agnieszka Chylińska?
1/4
Kożuchowska - głowne na stronę

 

A jednak! Małgorzata Kożuchowska wystąpi w nowym filmie Patryka Vegi! O tym, że uwielbiana przez widzów gwiazda zagra u popularnego reżysera media plotkują już od dawna. Kilka tygodni temu portal wirtualnemedia.pl informował o tym, że prace na planie filmu z udziałem Kożuchowskiej ruszą już w czerwcu. Nikt wtedy jednak nie wiedział, w jakiej produkcji wystąpi aktorka. Teraz sama gwiazda pokazała zdjęcie z planu i zdradziła tytuł najnowszego filmu Patryka Vegi!

 

Zobaczcie PIERWSZE zdjęcie z planu nowego filmu Patryka Vegi! Gwarantujemy - będziecie zaskoczeni wyglądem Małgorzaty Kożuchowskiej!  Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska padłaofiarą mobbingu? „Ktoś traktował mnie w sposób niedopuszczalny’’

 

2/4
Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęce z planu nowego filmu Patryka Vegi
Instagram

 

Małgorzata Kożuchowska została brunetką?! A może to tylko peruka, w której aktorka będzie występować w najnowszym filmie Patryka Vegi? Jedno jest pewne, Małgorzata Kożuchowska wygląda bardzo mrocznie! Zobaczcie pierwsze zdjęcie z planu! 

 

Łobuzy na planie filmu „ Plagi Breslau” 😱😱😱 @patryk_vega_official #film #newproject #actress #nowarola #kryminał #policja #śledztwo #😱😱😱😱😱😱😱💣💣💣💣💣💣💣 #trzymajciekciuki- napisała na Instagramie. 

 

Wybierzecie się do kina na najnowsze dzieło Patryka Vegi z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej? 

 

Zobacz także: Ślub Moniki Boreckiej w "Drugiej Szansie"! Ale nie dla widzów TVN! Gdzie go będzie można obejrzeć? ZDJĘCIA

3/4
Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel
ONS.pl

 

Patryk Vega nigdy nie ukrywał, że już od dawna myślał o współpracy z Małgorzatą Kożuchowską. Co mówił o aktorce? 

Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią. Cały czas szukam dla niej fajnej roli, dzięki której zaprezentuję ją światu w całkiem nowym, nieznanym wizerunku. Rola, którą napiszę dla Małgosi, będzie zdecydowanie odległa od tego, co robiła do tej pory- mówił jakiś czas temu w "Fakcie".

Jak myślicie, kogo zagra Małgorzata Kożuchowska? Ostrą policjantkę?

Zobacz także: Tym jednym zdjęciem Małgorzata Kożuchowska rozpaliła zmysły internautów!

4/4
Małgorzata Kożuchowska na rozdaniu nagród Orły 2018
ONS

Myślicie, że film Patryka Vegi z udziałem Kożuchowskiej będzie hitem? Zobaczcie, jak na pierwsze zdjęcie z planu produkcji zareagowali fani aktorki!

Bardzo ciekawie będzie zobaczyć Panią w innej odsłonie , takiej nie do końca doskonałej . Brawo 😊💥

 

O moj swiecie co oni pani zrobili.? Kogo pani gra.? 😱

 

Chyba takie wyzwania są najlepsze 😊- komentują internauci. 

Wybierzecie się do kina na film z Małgorzatą Kożuchowską? Zagłosujcie w naszej sondzie!