Małgorzata Kożuchowska odbiera order od Andrzeja Dudy
Newsy

Małgorzata Kożuchowska na okładce magazynu "Party"! "Została skrzywdzona", mówią gwiazdy. O co chodzi?

Małgorzata Kożuchowska na okładce magazynu "Party"! "Została skrzywdzona", mówią gwiazdy. O co chodzi?

Co w nowym numerze magazynu "Party"? Na okładce Małgorzata Kożuchowska, o której ostatnio było głośno za sprawą odebrania przez nią Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Pojawiło się wiele głosów, że aktorka nie zasłużyła na takie wyróżnienie. Jej fani jednak bronili gwiazdy i uważali, że słusznie została odznaczona przez Kancelarię Prezydenta. Aktorki bronią też inne gwiazdy, które podkreślają, że Małgorzata Kożuchowska została skrzywdzona! Kto jej broni? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym numerze "Party". Co jeszcze przeczytacie w magazynie?

Kulisy wywiadów z gwiazdami na 2.urodziny Party.pl. Jak zachowują się, gdy kamera "nie nagrywa"? ;)

 

Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party"

Ruszają przygotowania do nowej edycji "Azja Express", która będzie realizowana w Indiach? Wiemy, kto weźmie udział w show! Z "Party" dowiecie się również, jak wygrana w "Tańcu z gwiazdami" zmieniła życie Roberta Wabicha oraz dlaczego Anna Wendzikowska rozstała się ze swoim partnerem, Patrykiem Ignaczakiem. Zajrzyjcie do nowego "Party"!

 

ZOBACZ: Małgorzata Kożuchowska tłumaczy się z orderu od prezydenta i zdjęć synka, pisze o "zaczepkach i prowokacjach"

 

Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party"

Małgorzata Kożuchowska na okładce magazynu Party

Kożuchowska znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak odebrała order od Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda, Małgorzata Kożuchowska
Forum

Robert Wabich pokazał żonę w "Tańcu z Gwiazdami"! ZDJĘCIA
ONS
Newsy
Robert Wabich pokazał żonę w "Tańcu z Gwiazdami"! To piękna blondynka! Zobacz ZDJĘCIA
Robert Wabich pokazał żonę w "Tańcu z Gwiazdami"! To piękna blondynka! Zobacz ZDJĘCIA

Dopingowała Roberta podczas finału!

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna
Newsy
Kożuchowska odebrała order od prezydenta i pokazała twarz syna! Jan Franciszek ma już dwa lata i jest śliczny! ZDJĘCIE
Kożuchowska odebrała order od prezydenta i pokazała twarz syna! Jan Franciszek ma już dwa lata i jest śliczny! ZDJĘCIE

Małgorzata Kożuchowska odebrała 11 listopada z rąk prezydenta Andrzeja Dudy państwowe odznaczenie - Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Aktorka została odznaczona "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Małgorzata Kożuchowska przy okazji wizyty w Belwederze po raz pierwszy  pokazała swojego syna Jana Franciszka, który 10 października skończył 2 latka!   Jak wygląda syn Małgorzaty Kożuchowskiej?   @malgorzatakozuchowska_ została wyróżniona przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności państwowej i publicznej. 🇵🇱 🎖Aktorka zabrała na uroczystość swojego 2-letniego synka Jasia ❤️ #tv #tvn #tvnpl #malgorzatakozuchowska #małgorzatakożuchowska #krzyżkawalerski #krzyżkawalerskiorderuodrodzeniapolski #druga #szansa #drugaszansa #drugaszansatvn #actress #pictureoftheday Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TVN.pl (@tvn.pl) 11 Lis, 2016 o 7:13 PST   Galeria zdjęć z synkiem Małgorzaty Kożuchowskiej TUTAJ.   Syn Małgorzaty Kożuchowskiej i jej męża Bartka Wróblewskiego jest słodkim blondynkiem.  A Waszym zdaniem jest podobny do mamy czy do taty? Kożuchowska jest bardzo dumna z odznaczenia państwowego i na Facebooku dodała wpis, w którym opisała swoją radość. Od zawsze bardzo ważny dla mnie i chyba wszystkich naszych rodaków "Dzień Niepodległości" dziś stał się szczególnym. Zostałam bowiem odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski z uwagi na prowadzoną przeze mnie działalność artystyczną. Odznaczenie, którym zostało wcześniej nagrodzonych wielu ważnych dla mnie artystów, miedzy innymi Jan Machulski, Tadeusz Nalepa czy opiekunowie mojego roku na studiach Maja Komorowska i Wieslaw Komasa. To dla mnie piękny dzień, cieszę się też, ze przeżywałam go z moimi...

Kuba Wojewódzki w granatowej kurtce
Newsy
Kożuchowska zasłużyła na order od prezydenta? Sprawę skomentował Kuba Wojewódzki! Takich słów nikt się nie spodziewał!
Co na ten temat sądzi Kuba? Zobacz!

Kuba Wojewódzki skomentował wręczenie orderu Małgorzacie Kożuchowskiej przez Andrzeja Dudę! Aktorka po tym wydarzeniu spotkała się ze sporą krytyką, pojawiły się sugestie, że wyróżnienie zawdzięcza poglądom, a nie osiągnięciom zawodowym. Do tego wszystkiego doszły kontrowersje w związku z wpisem gwiazdy na temat zdjęć jej dziecka, w którym oznajmiła, że nie wiedziała, że na sali są fotoreporterzy spoza Pałacu Prezydenckiego. W najnowszym numerze "Polityki" sytuację postanowił skomentować Kuba Wojewódzki. O dziwo dziennikarz broni gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska otrzymała z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Order Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w kulturze. Internauci zareagowali tradycyjnie. Szkoda dziewczyny. Już raz ją medialnie głupio uśmiercili. Czy Waszym zdaniem Małgorzata Kożuchowska zasłużenie zdobyła order?   Zobacz:  Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!" Kuba Wojewódzki o orderze Małgorzaty Kożuchowskiej Czy aktorka zasłużenie go otrzymała?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner