Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu
ONS

Małgorzata Kożuchowska myśli o rodzeństwie dla synka? "Gosia chce po raz drugi zostać mamą".

Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu
ONS

Małgorzata Kożuchowska planuje drugie dziecko? Już podczas konferencji TVP, aktorka zażartowała, że w kwestii powiększania rodziny, ona sama “nie próżnuje”. To wystarczyło, by pojawiły się spekulacje, że aktorka marzy o kolejnym dziecku. Pytanie, czy to tylko spekulacje...

Małgorzata Kożuchowska chce mieć drugie dziecko?

“Gosia chce po raz drugi zostać mamą. Jednak gdyby stało się inaczej, pogodzi się z tym. Uzna, że widocznie taka jest wola Boga”, zdradza w gazecie “Dobry tydzień” znajoma aktorki.

Kożuchowska wie, że to wielkie szczęście posiadać rodzeństwo. Choć ze swoimi siostrami Hanią i Mają w dzieciństwie potrafiły ostro walczyć o ciuchy, dziś łączy je bardzo silna więź.

“Wystarczy, że usłyszę przez telefon głos siostry i mam wrażenie, jakbyśmy się widziały wczoraj”, podkreśla Hania.

Czy jej synek doczeka się rodzeństwa? Aktorka urodziła Jasia w wieku 43 lat. Jej synek skończył niedawno roczek. Jak twierdzi znajoma Kożuchowskiej, aktorka wie, że decyzje o kolejnym dziecko powinna podejmować szybko, a ma teraz na głowie wiele obowiązków zawodowych. Gra w serialu “Rodzinka.pl” i przyjęła rolę w serialu “Druga szansa”, któryma trwać na 3 sezony, co oznacza, że będzie bardzo zajęta przez najbliższe dwa lata. Czy uda jej się pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad Jasiem, a jednocześnie spełnić swoje wielkie marzenie? Trzymamy kciuki!

 

Małgorzata Kożuchowska w ciemnych okularach z synem na rękach idzie ulicą

 

Małgorzata Kożuchowska w koszuli w kratę i zielonej kurtce z synkiem Jasiem na ulicy

 

Małgorzata Kożuchowska na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08