Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Kożuchowska
Flesz
Newsy

Małgorzata Kożuchowska gwiazdą nowego wydania magazynu "Flesz"

Synek zmienił wszystko!

Bohaterką najnowszego wydania magazynu "Flesz" została uśmiechnięta Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda zdradza, jak syn Jaś zmienił jej życie i dlaczego nie starała się szybko wrócić do figury sprzed ciąży.

Przeczytajcie więcej o stylu Małgorzaty Kożuchowskiej

Co jeszcze w najnowszym wydaniu "Flesza"?

Dorota Gardias znalazła nową miłość! Gwiazda była sam tylko 3 miesiące, teraz znów jest zakochana. Tylko dziennikarzom dwutygodnika "Flesz" udało się dowiedzieć, kim jest jej nowy wybranek.

Czy Anna i Robert Lewandowscy zwolnią tempo? Jak się okazuje się, że kontuzja piłkarza nie wpłynęła na ich plany. Para planuje wyjazd, żeby uczcić 2. rocznicę ślubu.

Do tego wszystko o gorących trendach lata 2015! Styliści wybrali 15 największych hitów sezonu. Znajdziecie wśród nich m.in.: luźne sukienki maxi, efektowne bransoletki, modne okulary przeciwsłoneczne, wygodne sandały i seksowne szorty.

Życzymy udanej lektury!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Włodarczyk na okładce Flesza
Flesz
Newsy
Agnieszka Włodarczyk na okładce najnowszego "Flesza"
Sprawdźcie, co znajdziecie w najnowszym numerze

W poniedziałkowym numerze "Flesza" będziecie mogli przeczytać o najbliższych planach Agnieszki Włodarczyk . Po aż 2 latach gwiazda wraca do telewizji. Wystąpi w wielkim show, ale to nie wszystko! Agnieszka Włodarczyk zdradziła "Fleszowi" swoje dalsze plany. Jak potoczy się kariera aktorki? Przeczytajcie więcej o Agnieszce Włodarczyk i jej stylu Okazuje się, że nie tylko Polki chudną dzięki Ewie Chodakowskiej . Gwiazda fitness pomogła poprawić figurę gwiazdom. "Flesz" wie komu! Oprócz tego w nowym dwutygodniku "Flesz" najnowsze trendy na wiosnę i lato 2014 . Sprawdźcie, co będzie modne za kilka miesięcy i co możecie kupić już teraz! Zachęcamy do lektury!

Anna Mucha na okładce "Flesza"
Newsy
Anna Mucha na okładce "Flesza"!
Odrzuciła pracę za 150 tysięcy złotych! Co jeszcze w nowym numerze?

Od jutra w sprzedaży nowy numer magazynu "Flesz". Tym razem główną bohaterką dwutygodnika o modzie i gwiazdach jest Anna Mucha . Aktorka zdradziła która stacja telewizyjna złożyła jej ofertę współpracy. Okazuje się, że gwiazda nie była zainteresowana udziałem w programie, o który biło się wiele innych gwiazd! Nie przekonało jej nawet wynagrodzenie 150 tysięcy złotych. "Flesz" dotarł także do pierwszych projektów debiutanckiej kolekcji Nataszy Urbańskiej . Jak wyglądają i kto już je nosił? O tym na łamach magazynu opowiedziała sama Natasza. Poza tym mnóstwo jesiennych trendów, które upolowali styliści "Flesza". Znajdziesz je także na FleszStyle.pl . Nowy numer "Flesza" w sprzedaży już od jutra. Tylko teraz w promocyjnej cenie, 1,50 złotych . A tak wygląda okładka:  

Małgorzata Rozenek wyjeżdża z Polski
Newsy
Rozenek wyjeżdża z Polski! Na ile i w jakim celu?
Zdradzamy nowe plany zawodowe gwiazdy

Popularność Małgorzaty Rozenek jest tak ogromna, że kiedy zakończono kręcić zdjęcia do "Perfekcyjnej Pani Domu" gwiazda postanowiła skorzystać z wolnego i udać się na wakacje. Jak twierdzi magazyn "Flesz", w towarzystwie rodziny planuje wyjazd do ciepłych krajów .  Chociaż sama zainteresowana nie chce zdradzać szczegółów podróży, bardziej chętni w rozmowie są jej znajomi. - Zabiera chłopców do ciepłych krajów. To będzie czas tylko dla nich. Nic nie daje Małgosi takiej radości jak przebywanie z dziećmi - mówi "Fleszowi" przyjaciółka Rozenek. Podobno Małgorzata długo zastanawiała się dokąd wylecieć na upragniony urlop. "Flesz" twierdzi, że zależało jej na perfekcyjnych wakacjach , na których odpocznie przed powrotem do kraju. A kiedy już wróci do Polski, od razu zabiera się za kolejne zobowiązania. Na wiosnę planowana jest premiera jej książki - poradnika Perfekcyjnej pani domu . Myślicie, że Rozenek odpocznie tam, gdzie ostatnio były Grycanki? Zobacz: Tak Grycanki odpoczywały z menadżerką na Dominikanie - zdjęcia tylko u nas Rozenek w odważnej sesji dla "Vivy!":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner