Małgorzata Kożuchowska
ONS
Newsy

Małgorzata Kożuchowska

Widzowie nie pokochali jej nowego serialu w Polsacie. Czy aktorka wróci do roli Hanki Mostowiak w hicie dwójki „M jak miłość”?
Kiedy Małgorzata Kożuchowska (36) oznajmiła producentom „M jak miłość”, że zamierza zrobić sobie urlop i zagrać w serialu Polsatu, wszyscy sądzili, że to koniec Hanki Mostowiak!

Nikt nie wyobrażał sobie, że ta sama aktorka może firmować swoją twarzą dwie konkurencyjne produkcje. Ilona Łepkowska, scenarzystka „M jak miłość”, była decyzją Kożuchowskiej zaskoczona. Ostatecznie wysłała swoją filmową bohaterkę do sanatorium. Małgorzata tłumaczyła, że potrzebuje „świeżego oddechu”. Spekulowano jednak, że jeśli polsatowski serial „Tylko miłość” okaże się sukcesem, Kożuchowska może ostatecznie zrezygnować z roli Hanki.

Ryzyko, które podjęła, na razie się nie opłaciło, a dowodzą tego bezlitosne słupki oglądalności. Na starcie „Tylko miłość” miało zaledwie 1,5 mln widzów, a „M jak miłość” w tym samym czasie obejrzało około 8 mln Polaków! Nina Terentiew jest spokojna o „Tylko miłość”. – Dopiero po 100. odcinku będę mogła stwierdzić, czy serial „zaskoczył” i zdecydować o jego przyszłości – powiedziała „Party” dyrektor programowa Polsatu. Kożuchowska zostaje w polsatowskiej produkcji do końca zdjęć (powstają 32 odcinki). Łepkowska zdradziła nam, że nadal jest dla tej aktorki miejsce w „M jak miłość”. – Nawet wymyśliłam bardzo ciekawy wątek dla granej przez Małgosię Hanki – dodaje.

(MK)
malgorzatakozuchowska.jpg
ONS
Newsy
Nie będzie już Hanki w "M jak Miłość"
Kożuchowska ma dość i odchodzi

Czyżby Małgorzata Kożuchowska miała już dość roli przykładnej Hanki? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kożuchowska wydała oświadczenie w którym czytamy, że jej 11-letnia przygoda z serialem właśnie dobiegła końca. Szanowni Państwo! Po 11-stu latach grania w serialu „M jak Miłość” i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć. Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję! - cytuje oświadczenie aktorki "Fakt". Hanka Mostowiak i cała rodzina „M jak miłość” na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania! Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r. - czytamy. Ilona Łepkowska, producentka formatu nie zmartwiła się jednak zbytnio tą wiadomością. Przyjmujemy do wiadomości oświadczenie, w którym Małgorzata Kożuchowska poinformowała opinię publiczną, że po 11 latach odchodzi z obsady "M jak miłość". Jest nam przykro ze względu na fanów serialu, którzy przez te lata przywiązali się do Hanki Mostowiak. Decyzja aktorki to oczywiście pewna trudność dla scenarzystów, ale doświadczony zespół scenariuszowy tego od lat najbardziej popularnego w Polsce serialu na pewno poradzi sobie z takim wyzwaniem. Co więcej, jesteśmy przekonani, że konieczność zmiany zaplanowanych wątków może okazać się pozytywnym i ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły. Serial będzie trwał i nadal będziemy...

ONS
Newsy
Pyrkosz będzie tęsknił za Kożuchowską
Przez 11 lat była jego serialową synową

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wszystkich swoim odejściem z serialu „M jak miłość”. Przez tak długi czas można się przyzwyczaić do ludzi, z którymi niemal codziennie się pracowało. – Będę za nią tęsknił jak za każdym aktorem, z którym gram. Małgorzata Kożuchowska jest świetną aktorką, więc odejście jej będzie ogromną stratą dla serialu – powiedział Pyrkosz „Faktowi”. Myślicie, że serialowa rodzina Mostowiaków będzie taka sama po odejściu Hanki? I ciekawe, co na powiedzą fani filmu.

Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020
Newsy
Małgorzata Kożuchowska ostro o "M jak miłość"! "Nie mam charakteru psa..."
Małgorzata Kożuchowska szczerze o roli Hanki. Było aż tak źle?

Rola Hanki w „ M jak miłość ” przyniosła Małgorzacie Kożuchowskiej ogromną popularność. Stała się rozpoznawalna do tego stopnia, że fani serialu zaczepiali ją na ulicy. Aktorka bała się zaszufladkowania i przypisania tylko do tej roli i męczyło ją, że nie ma innych wyzwań. Opowiedziała o tym w programie "Siła kobiet" w Onet.pl i na platformie vod.pl. Bałam się, że jeśli powiem im, że ja już tego nie chcę i idę teraz gdzieś indziej, to ta publiczność mi nie wybaczy. Ale stwierdziłam, że muszę słuchać siebie i nie mogę być niewolnikiem czyichś oczekiwań - mówi w programie Katarzyny Janowskiej. Gwiazda, podsumowując swoją rolę w "M jak Miłość", zdecydowała się na naprawdę szczere wyznania. Tak ostrych słów już dawno nie było! Małgorzata Kożuchowska szczerze o roli Hanki Odejście Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość" było dla wszystkich ogromnym szokiem, a jej kontrowersyjna śmierć w kartonach stała się źródłem memów. Gwiazda doskonale pamięta swoje odejście z serialu i jego powody. Jest aktorką, która potrzebuje różnorodnych ról i ciągłych zmian, a na to w "M jak miłość" nie mogła liczyć! Ja nie jestem typem aktora, który lubi wygodę i bezpieczeństwo. Mnie to gasi i usypia. Pamiętam, jak w jakiejś rozmowie emocjonalnej powiedziałam naszemu producentowi Tadeuszowi Lampce, że ja jestem rasową aktorką, która potrzebuje zmian, różnych ról… Nie mam charakteru psa, który będzie siedział nawet na złotym łańcuchu w najpiękniejszej budzie, bo ja umieram! Że ja potrzebuje powietrza, ja potrzebuję zmienności i nowych, trudnych wyzwań – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w programie „Siła kobiet”. Obecnie Małgorzata Kożuchowska gra w...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner