Edyta Herbuś o Na językach
ONS

Program Agnieszki Szulim "Na Językach" od dwóch sezonów wzbudza mnóstwo kontrowersji wśród polskich gwiazd. Dziennikarka wraz z ekipą redakcyjną śmiało krytykowała celebrytki i śmiała się z ich wpadek. To nie spodobało się wszystkim, a szczególnie samym zainteresowanym. Przypomnijmy: "Podjudzają niechęć wobec gwiazd"

W najnowszym numerze "Vivy!" redaktorzy magazynu przyglądają się bliżej Agnieszce Szulim i jej spektakularnej przemianie na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Łatwo zauważyć, że od momentu rozpoczęcia pracy w TVN Szulim jest bardziej zdecydowana w swoich wypowiedziach i nie boi się mówić głośno o niewygodnych sprawach. Zobacz: Szulim przyznała się do ustawek z paparazzi

To nie do końca podoba się Małgorzacie Herde, menadżerce Edyty Herbuś i Pauliny Krupińskiej. Herde nadal nie rozumie idei "Na Językach" i wspomina, że zna Agnieszkę od dawna, ale z zupełnie innej strony - jako miłą i skromną dziewczynę prowadzącą poranne pasmo śniadaniowe.


Do tej pory nie rozumiem, jaka jest idea tego programu, który sponsoruje naczelny polski brukowiec? Wygląda na to, że prowadzącej i ekipie jej ekspertów zależy tylko na krytyce show-biznesu, w którym też egzystują. Agnieszkę zawsze uważałam za bardzo inteligentną i bystrą dziennikarkę. Pamiętam ją z telewizji śniadaniowej jako skromną dziewczynę - zdradza w rozmowie z "Vivą!".


Menadżerka gwiazd przyczyny w metamorfozie Agnieszki upatruje w transferze do TVN-u, ale określa to tylko chwilowym wizerunkiem i nowym pomysłem na siebie. Herde zastanawia się też głośno, co Szulim zrobi po zakończeniu programu. W końcu przez "Na Językach" wiele gwiazd podobno straciło do niej sympatię.

Po przejściu do TVN-u dostrzegam dużą zmianę. Stała się kontrowersyjną w swoich wypowiedziach i żądna sensacji. Być może to jej pomysł na wizerunek, ale  mam wrażenie, że nie myśli, co będzie za rok, kiedy formuła "Na Językach" się wyczerpie - dodaje.


Zupełnie odmienne zdanie ma Karolina Korwin Piotrowska, która w programie Szulim zasiada przy stole ekspertów od show-biznesu i wspólnie z prowadzącą komentuje bieżące wydarzenia.

Polskie gwiazdy są sztywne i zakłamane, udają non stop, przyda im się choć czasami przebić szpilką nadęty balon ich wykreowanej osobowości. Zwykle się zgadzamy z Agnieszką, myślę, że mamy podobny przelot i opinie na temat polskiego szołbizu - wyznała Karolina.


A wy jak odbieracie nową, ostrą i bezkompromisową Agnieszkę Szulim? Po przejściu do TVN może sobie po prostu pozwolić na więcej czy to tylko jej pomysł na wizerunek jak twierdzi Herde?

Zobacz: Szulim otwiera swój portal o gwiazdach. Znamy szczegóły

Agnieszka Szulim z facetem na salonach: