02_foremniak_par_01.jpg
SEBASTIAN WOLNY / MAZUR
Newsy

Małgorzata Foremniak

Aktorka powiedziała „Party”, dlaczego odrzuca kolejne propozycje udziału w telewizyjnych show.
Wszyscy pamiętamy, jak walczyła o kryształową kulę z Marcinem Hakielem i Kasią Cichopek w „Tańcu z gwiazdami”. Ale na tym koniec.

Aktorka nie zgodziła się wziąć udziału ani w drugiej edycji „Gwiazdy tańczą na lodzie”, ani trzeciej edycji „Jak oni śpiewają”. „Dostałam propozycje od producentów obydwu programów, ale odmówiłam” – mówi Małgorzata Foremniak (40). Dlaczego? Aktorka powiedziała „Party: „Ja już wytańczyłam sobie wszystko, co mogłam wytańczyć...”.

Na udział w łyżwiarskim show producenci namawiają także Paulinę Holz, Roberta Moskwę i Kasię Pietras (córkę Beaty Kozidrak). Natomiast w „Jak oni śpiewają” zobaczymy Annę Janochę, Anetę Zając i być może Wojciecha Medyńskiego.

(MK) 
ONS
Newsy
Cichopek dostała pracę!
Razem z Ibiszem poprowadzi galę Miss Polski

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz znowu razem! Słynny duet poprowadzi zbliżające się wybory Miss Polski 2011. Gala odbędzie się w płockim amfiteatrze a wśród gwiazd, które wystąpią przed zgromadzoną publicznością będą m.in. Alicja Węgorzewska i Michał Wiśniewski .   Krzysztof Ibisz jest zachwycony możliwością współpracy ze swoją koleżanką Kasią Cichopek. Prezenter najwyraźniej ją uwielbia! - Z Kasią rozumiemy się bez słów! Przecież wspólnie prowadziliśmy pięć edycji „Jak oni śpiewają”. W przypadku Kasi doceniam nie tylko jej perfekcjonizm, ale też urodę. Jest piękną kobietą! Gdybym to ja był w jury, głosowałbym na Kasię- wyznaje w „Fakcie” Ibisz. Cieszycie się z powrotu Kasi i Krzysztofa?

Agata Paskudzka, Piotr Rubik
ONS
Newsy
Agata i Piotr Rubikowie nie będą pracować razem
Wbrew plotkom kompozytor sam zajmuje się promocją płyty, a Agata opiekuje się córeczką

Czas, który Piotr Rubik (41) dał sobie na nacieszenie się Helenką, właśnie się kończy. Kompozytor pracuje nad promocją swojego nowego albumu „Santo Subito”, który od 2 października będzie w sprzedaży. Z tego powodu Piotr bierze udział w różnych programach telewizyjnych, m.in. dyrygował orkiestrą w pierwszym odcinku szóstej edycji „Jak Oni śpiewają”. Trwają też przygotowania do trasy koncertowej, którą Rubik planuje na styczeń 2010 roku. Jednak nie uczestniczy w nich jego żona. Kompozytor stanowczo dementuje pojawiające się w mediach informacje, że Agata (23) ma pełnić funkcję jego menedżera. – Nigdy ze mną nie współpracowała i w przyszłości również nie będzie – mówi „Party” Rubik. Para nie chce łączyć życia prywatnego z zawodowym. Na razie Agata cały czas poświęca wychowaniu córeczki, a o karierze dziennikarskiej (skończyła studia na tym kierunku) pomyśli, gdy mała trochę podrośnie. (ŁZA)

Joanna Jabłczyńska
ONS
Newsy
Joanna Jabłczyńska - Słodka twardzielka
Boi się małżeństwa, odpoczywa na maratonie i cieszy się, że nie wygrała „Jak Oni śpiewają”? Oto Joanna Jabłczyńska, jakiej nie znacie. Wcale nie taka grzeczna...

Choć ma usposobienie i wygląd grzecznej dziewczynki, niech was nie zwiodą pozory. Joanna Jabłczyńska to dojrzała i rozsądna kobieta, która dobrze wie, czego chce od życia. I zwykle osiąga to, co sobie zamierzy. – Kiedy Twoja płyta zawojuje listy przebojów? Joanna Jabłczyńska: Wiem, że powinnam ją nagrać. Zajęłam co prawda drugie miejsce w „Jak Oni śpiewają” – niby to gorsze, ale wiele osób wysyłało na mnie SMS-y, a ja ich zawiodłam. Ta płyta byłaby z mojej strony formą podziękowania. Pojawiło się już nawet kilka propozycji, ale raczej z nich nie skorzystam. Boję się współpracy z wytwórniami, bo znajomi zawodowo zajmujący się muzyką ostrzegają, że nie będę miała nic do gadania. A ja mam wizję tego, co chcę zrobić. Przede wszystkim chcę pracować z ludźmi, których znam i lubię. Jedyną osobą, której w tych kwestiach ufam, jest Janusz Tylman. – Dlaczego właśnie on? Joanna Jabłczyńska: Pracowaliśmy razem od początku programu „Jak Oni śpiewają”. Znamy się jeszcze z wcześniejszych lat i rozumiemy bez słów. On wie, co lubię i jakie mam możliwości. No i przede wszystkim zna się na muzyce... w przeciwieństwie do mnie. – Podczas programu padło na Twój temat wiele miłych słów, ale pojawiły się też przykre opinie, na przykład że podlizujesz się jury i publiczności. Czytałaś w Internecie takie komentarze? Joanna Jabłczyńska: Nie dało się ich nie zauważyć. To było bardzo przykre. Wszystko było dobrze do momentu, gdy byłam nominowana z Olgą Bończyk. Wtedy ludzie zaczęli pisać, że jak ja przejdę dalej, to oni przestaną oglądać program. Bo wygra ta, która się tylko przebiera i pokazuje nogi, a nie Olga, która jest profesjonalną piosenkarką. Widzowie na mnie głosowali i przechodziłam dalej – co mogłam na to poradzić?...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner