Majówka u Rozenek i Majdana
Akpa

Nieco ponad tydzień temu miało dojść do pierwszego spotkania Małgorzaty Rozenek z matką Radka Majdana, Haliną. Mama byłego piłkarza była tak podekscytowana tą wizytą, że opowiedziała o niej w jednym z tabloidów. Kobieta zapowiadała, że Wielkanoc w jej domu z przyszłą synową będzie niezapomniana. Przypomnijmy: Cóż to będzie za Wielkanoc! Matka Majdana opowiedziała o świętach Rozenek w jej domu

Niestety, wspólne plany zakochanych uległy zmianie. Jak donosi "Party", Rozenek i Majdan zostali w Warszawie i spędzili Wielkanoc z rodzicami Małgorzaty, ponieważ jej młodszy syn zachorował na ospę. Wpłynęło to nie tylko na ich plany świąteczne, ale również wyjazd na majówkę, o którym myślała para. Perfekcyjna i jej ukochany chcieli wyjechać z synami do Grecji, Hiszpanii lub Włoch i tam w słońcu cieszyć się krótkim urlopem. Wizyta w domu rodzinnym Radka nie może jednak czekać.
 

Rozenek i Majdan postanowili, że skoro nie udało im się wyjechać na święta do rodzinnego domu byłego piłkarza, przyjadą tam w długi weekend majowy. Radek marzy o tym, aby jego mama Halina wreszcie poznała Stasia i Tadzia - mówi znajoma Majdana w rozmowie z "Party".


Mamy wrażenie, że ta dwójka w każdej sytuacji, nawet niełatwej, potrafi znaleźć "perfekcyjne" rozwiązanie. Związek idealny?

Zobacz: Te słowa zapamiętamy na długo. Rozenek na pożegnanie z "TzG" dogryzł PerfekcyjnejRozenek i Majdan z dziećmi na meczu Polska - Szkocja: