Majka Jeżowska
Instagram

"Lubię seks!" Majka Jeżowska jeszcze nigdy nie była tak szczera! Przyznała też, że ma słabość do młodszych mężczyzn...

Majka Jeżowska
Instagram

Jej piosenki znają wszyscy. Dorośli i dzieci. Ale tym razem Majka Jeżowska w wywiadzie dla "Party" jeszcze nigdy nie była tak szczera. Artystka właśnie wydała płytę dla dorosłych "Bajkowo". Album powstawał w przełomowym dla niej momencie życia.

 

 „Bajkowo”jest dla mnie ważna z powodów osobistych, powstawała w trudnym dla mnie momencie, a praca nad nią była cudowną terapią. Trzy lata temu rozstałam się z moim partnerem, który był także moim menedżerem. Trochę czasu zajęła mi nauka
bycia samej ze sobą. To był absolutny zwrot w moim życiu. Zmieniłam stosunek do siebie i do innych - powiedziała magazynowi "Party".

 

Przeczytaj: Majka Jeżowska ma pretensje do Michała Szpaka! Niezbyt miło wspomina ich wspólny koncert...

 

Majka Jeżowska szczerze o seksie!

 

Terapia muzyką najwyraźniej się udała, bo dzisiaj Majka jest zupełnie inną kobietą, Jej wyznanie pewnie zaskoczy fanów wokalistki.

 

Lubię młodszych mężczyzn, bo potrafią to okazywać kobiecie. Moi rówieśnicy wolą natomiast przeglądać się w oczach młodszych partnerek i słuchać komplementów na swój temat. Naprawdę nie ma znaczenia ile masz lat, tylko na ile się czujesz. Ja mam
ochotę jeszcze cieszyć się życiem.

 

Okazuje się, że w odkryciu siebie na nowo, bardzo pomogła Justyna Steczkowska. To ona zrobiła Majce sesję zdjęciową, po której uwierzyła w swoją kobiecość.

 

Jeszcze niedawno byłam niezadowoloną z siebie osobą. Pierwszą sesją, którą naprawdę polubiłam, były zdjęcia, które zrobiła mi Justyna Steczkowska. Bez kolorowych sukienek i bez etykiety „ gwiazdy dla dzieci”. Pokazała mnie inaczej niż wszyscy, jako kobietę dojrzałą, świadomą swojej kobiecości, seksapilu i wdzięku. Zamiast ubrać, rozebrała mnie i wsadziła do łóżka z dwoma facetami ! I na tych zdjęciach od razu widać że: lubię siebie , lubię mężczyzn , lubię czułość i seks.

 

Cały wywiad w najnowszym "Party".

 

Zobacz: Michał Szpak odpowiada na krytykę Majki Jeżowskiej! "Jestem zszokowany!"

 

Polecamy: Majka Jeżowska imprezuje ze swoim synem: "Czasami chodzimy do klubu razem"

 

Majka Jeżowska nie ma nic do ukrycia!

Majka Jeżowska
Instagram

 

Majka Jeżowska właśnie wydała nową płytę "Bajkowo"

Majka Jeżowska
ons.pl

Więcej na temat Majka Jeżowska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41