Majka Jeżowska krytykuje Michała Szpaka Majka Jeżowska na premierze książki Marioli Bojarskiej-Ferenc Kasia Moś z obrączką na palcu Michał Szpak w skórzanym płaszczu Michał Szpak pod studiem TVP
Majka Jeżowska krytykuje Michała Szpaka
1/5
Majka Jeżowska krytykuje Michała Szpaka

 

Majka Jeżowska krytykuje Michała Szpaka! Już od kilku tygodni możemy oglądać młodego wokalistę w programie "The Voice of Poland". I chociaż na początku wszyscy zastanawiali się jak Michał poradzi sobie w roli jurora, teraz wiemy już, że Michał Szpak świetnie odnalazł się w muzycznym show Telewizji Publicznej. 

Ale nie wszyscy są zachwyceni muzykiem! Dziennikarz portalu przeambitni.pl zapytał ostatnio Majkę Jeżowską o to, jak ocenia Michała Szpaka w "The Voice of Poland". Piosenkarka początkowo nie chciała odpowiadać, jednak po chwili zdradziła co nie podoba się jej w zachowaniu młodego wokalisty! Okazuje się, że Majka Jeżowska i Michał Szpak kilka tygodni temu spotkali się na jednej scenie...

Jak Majka Jeżowska wspomina spotkanie z Michałem Szpakiem? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Na to czekaliśmy wszyscy! Bitwa Sadowskiej i Szpaka w The Voice of Poland! ZOBACZ!

2/5
Majka Jeżowska na premierze książki Marioli Bojarskiej-Ferenc
ONS

 

Majka Jeżowska w rozmowie z portalem przeambitni.pl przyznała, że nie chce oceniać Michała Szpaka w "The Voice of Poland". Okazuje się bowiem,  że piosenkarka niezbyt miło wspomina ich wspólne spotkanie sprzed kilku tygodni.

Kilka tygodni temu grałam koncert w Katowicach z Michałem i stałam pod sceną. On schodził ze sceny i nawet nie powiedział dzień dobry. Może mnie nie zauważył ok. Michał sorry, to jest coś takiego co mnie, osobę starszą razi- przyznała piosenkarka. 

Co ciekawe, Majka Jeżowska podała przykład również innej młodej gwiazdy, która zachwyciła ją swoim zachowaniem. O kim mowa? 

 

Zobacz także: Michał Szpak chwali się efektami treningów! Fani: "Wcześniej byłeś chłopakiem, teraz jesteś mężczyzną". Przypominamy zdjęcia sprzed lat!

3/5
Kasia Moś z obrączką na palcu
East News

 

Majka Jeżowska bardzo miło wspomina swoje spotkanie z Kasią Moś. Piosenkarka jest zachwycona postawą swojej młodszej koleżanki.

(...) na przykład jest Kasia Moś, mnóstwo fajnych młodych osób, które zapracowały ciężko i przez długi czas, wiecie czym się różnią? Tym, że Kasia Moś widzi moje plecy i podchodzi do mnie i mówi "chciałam się tylko przywitać". Nie znamy się...

 

4/5
Michał Szpak w skórzanym płaszczu

 

Majka Jeżowska zaznaczyła jednak, że nie ocenia Michała Szpaka jako wokalisty. Piosenkarka zwróciła uwagę tylko na jego postawę wobec starszej koleżanki z show-biznesu.  

Nie lubię mówić rzeczy, które niekoniecznie są komplementami. Tu nie chodzi o jego jako artystę, wokalistę. Powiem tak- mam problem z młodymi ludźmi, których kariera rozwija się zbyt szybko. Czasami mam wrażenie, że się nie uodparniają na sodówę, na uderzenie popularności- przyznała Majka Jeżowska.

Jesteście zaskoczeni takim komentarzem Majki Jeżowskiej? 

5/5
Michał Szpak pod studiem TVP

Myślicie, że Michał Szpak odpowie na zarzuty Majki Jeżowskiej? 

Więcej na temat Majka Jeżowska Michał Szpak