Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Majdan o związku z Dodą: Mogłem za nią umrzeć

Co jeszcze opowiedział w swojej książce?

Radosław Majdan od jakiegoś czasu szumnie zapowiadał wydanie własnej biografii. Jak obiecał, tak zrobił i od niedawna w księgarniach można kupić jego "dzieło" pod tytułem sugerującym, że powstanie kolejna część, "Pierwsza połowa". Książka była wyczekiwana głównie z powodu rozdziału, w którym Radosław miał ostatecznie rozliczyć się ze swojego związku z Dodą. Zwłaszcza po tym jak w "Dzień Dobry TVN" zapewnił, że przeczytamy największe szczegóły jego uczucia i relacji.

Z tekstu można wywnioskować, że Doda był jedyną miłością w życiu piłkarza. Nigdy wcześniej, ani później nie przytrafiło mu się podobne uczucie.

To była największa i najsilniejsza miłość w moim życiu. Nigdy nikogo nie kochałem tak mocno i bezinteresownie. Był czas, kiedy nie wahałbym się umrzeć za Dorotę. Podczas wycieczki do Izraela pomyślałem sobie, że gdyby zza rogu wyskoczył zamachowiec Hamasu z kałachem i zaczął walić do ludzi, pierwszą rzeczą, którą bym zrobił, to zasłonił Dorotę własnym ciałem.


 Majdan podsumował także stan swoich emocji sprzed kilku lat:

- Kompletnie na jej punkcie odleciałem. Mimo 32 lat byłem zakochany jak nastolatek.


Ciekawe co na ten temat powie Doda. Myślicie, że będzie jej głupio za wypominanie Radkowi żółtych zębów i zdrad na łamach "Vivy!"?


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda w błękitnym garniturze
Newsy
Doda o ślubie Radka Majdana i Małgosi Rozenek: "Drgnęło mi serce"
Co jeszcze powiedziała?

Doda skomentowała ślub Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan! Jeden z najgłośniejszych ślubów w polskim show-biznesie zaciekawił także Dorotę Rabczewską. Wokalistka była przecież drugą żoną Radosława Majdana, dlatego temat ten nie jest jej obojętny. We wtorek Doda była gościem w programie Doroty Michałowskiej w Superstacji, w którym wraz z Tomaszem Lubertem opowiadała o powrocie Virgin na muzyczną scenę. Nie zabrakło jednak też tematu ślubu. Artystka zdradziła, jak zareagowała na nowinę, że Radek Majdan poślubił Gosię Rozenek. Przyznała, że drgnęło jej serce: No trochę mi drgnęło. Zawsze jest tak, że jak ktoś jest, ja jestem szczera, zawsze mówię prawdę, co będę udawać, że nie. Mój mąż się żeni, były mąż wiadomo… A czego Doda życzy byłemu mężowi? Żeby to była jego ostatnia żona. Przypomnijmy, że jeszcze przed Dodą sportowiec miał żonę, Sylwię Majdan, która dzisiaj zajmuje się projektowaniem ubiorów. Jej projekty z chęcią noszą gwiazdy. Kilka lat później na jego drodze pojawiła się Doda, a dzisiaj deklaruje wielką miłość do Małgosi Rozenek. Trzymamy kciuki za trwałe małżeństwo!   Zobacz: Brat Małgosi Rozenek zdradził kulisy jej związku z Radkiem Majdanem i opowiedział o ich ślubie!   Doda skomentowała ślub Radosława Majdana i Gosi Rozenek   Artystka życzy Radkowi Majdanowi, aby Gosia była jego ostatnią żoną

Doda, Małgorzata Rozenek-Majdan
Newsy
Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek. Chodzi o wybór imienia dla dziecka
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się dziecka! W 2020 roku na świat przyjdzie ich synek. Sportowiec od wielu lat marzył o potomku, a już niedługo to marzenie się spełni. O idealnym imieniu dla syna mówił już wiele lat temu, kiedy był jeszcze w związku z Dodą.  Teraz artystka zabrała głos w tej sprawie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się dziecka! W 2020 roku na świat przyjdzie ich synek. Sportowiec od wielu lat marzył o potomku, a już niedługo to marzenie się spełni. O idealnym imieniu dla syna mówił już wiele lat temu, kiedy był jeszcze w związku z Dodą .  Teraz artystka zabrała głos w tej sprawie.  Zobacz także:  Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna! Doda o imieniu dla dziecka Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan Radosław Majdan już kilka lat temu udzielił wywiadu, w którym mówił, że jeżeli zdecyduje się na dziecko, a będzie to synek to chciałby dać mu na imię Mauro, na cześć swojego przyjaciela z drużyny Wisła Kraków. Gdyby urodziła się dziewczynka, imię wybierałaby jego ówczesna partnerka, którą wtedy była Doda. Dobre nowiny o ciąży aktualnej żony Radosława Majdana spowodowały, że media wróciły do tematu wymarzonego imienia dla dziecka według bramkarza.  Radosław i Małgorzata nie zdradzili na razie, jakie imię wybrali dla maleństwa i nie wiadomo czy przyszłemu tatusiowi nadal podoba się imię Mauro. Czy jeżeli zdecydowałby się na nie, to Doda miałaby coś przeciwko? Fakt na wszelki wypadek zapytał piosenkarkę, co o tym sądzi:  Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy - odpowiedziała Doda.  Nie wiadomo, na jakie imię zdecydują się Majdanowie. Małgorzata uwielbia te tradycyjne - jej synowie mają piękne imiona Stanisław oraz Tadeusz. Czy małżonkowie pozostaną wierni tradycji czy zdecydują się na coś nowoczesnego? A może pójdą na kompromis?  Istnieje szansa, że imię dla maluszka zostało już wybrane. Wśród świątecznych dekoracji w domu Majdanów wisi pięć skarpetek na prezenty. Każda zawiera inicjały, jednak ten na...

Radosław Majdan
Piotr Porębski/Metaluna
Newsy
Radosław Majdan: "Zgadnijcie, kogo kocham!"
Zdradził Dodę – nie zdradził? Dlaczego tak naprawdę się rozwiedli? Co ich łączy teraz?

Czy oświadczyłby się byłej żonie po raz drugi? Spekulacje na temat jego życia osobistego nie milkną. Co on na to? „Powiem to tylko raz”. – Powiedz mi uczciwie: rozstaliście się z Dorotą czy nie? Radosław Majdan: Uczciwie to mogę tylko powiedzieć, że czeka nas poważna rozmowa, w której wiele rzeczy musimy sobie wyjaśnić. – Do tej pory ich nie wyjaśniliście? Radosław Majdan: Do tej pory grały między nami emocje, które przeszkadzają w takich rozmowach. A teraz, mam nadzieję, trochę się wyciszyło i nastał klimat do poważnych ustaleń. Bo jeśli się kogoś spotyka i na jego widok serce mocniej bije, to znaczy, że warto taką rozmowę odbyć. – A co Wam przeszkadzało? Radosław Majdan: Warunki od nas niezależne. Że nie mogliśmy stworzyć normalnego domu, takiego na co dzień. – Ale także media? Radosław Majdan: Ich zainteresowanie nami na pewno, wyciąganie jakichś spraw, które wyglądały całkiem inaczej. – Nie zaprzeczysz, że spotykałeś się z jakąś kobietą, zrobiono zdjęcia… Radosław Majdan: Ta sytuacja została wyrwana z kontekstu. Pomyśl, spotykasz kogoś, witacie się i nagle paparazzi z ukrycia robi zdjęcie, podpisując na przykład: „Znana dziennikarka ze swoim kochankiem”. Co wtedy robisz? Jak reaguje na to twój mąż? – Każdy facet czułby się urażony. Ale kobieta tym bardziej, widząc na fotkach swojego męża z inną. Radosław Majdan: Sytuacja, sądząc po zdjęciach, mogła być stresująca, ja jednak niczego złego nie zrobiłem. – Nie zdradziłeś Doroty? Radosław Majdan: Nie. – Ale milczałeś potem przez miesiąc, a tego żadna żona nie zniesie. Radosław Majdan: Znowu nieprawda. Natychmiast próbowałem wyjaśnić, co się stało. Że to zdjęcie było przypadkowe, że to nie tak. Ale proszę, nie wracajmy do tego....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner