Party Stories
Maja Sablewska trafiła do szpitala
Newsy

Maja Sablewska trafiła do szpitala! Co się stało? "Tak się kończy..."

Maja Sablewska trafiła do szpitala! Prowadząca program "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style i "Sablewskiej sposób na..." w TVN pokazała zdjęcie ze szpitala i przyznała, że musiała spędzić kilka godzin pod kroplówką. Okazuje się, że była menadżerka gwiazd jest bardzo osłabiona przez nadmiar obowiązków. Co napisała na Facebooku?

Tak się kończy praca na pełnych obrotach Na szczęście, szybka reakcja, badania, kilka godzin pod kroplówkami i znowu fruwam. Dbajcie o siebie moi mili ... - pisze Maja Sablewska.


To nie pierwszy raz kiedy Maja Sablewska musiała skorzystać z pomocy specjalistów. Przypominamy, że gwiazda TVN już w 2014 roku trafiła do szpitala. Wtedy również okazało się, że przez natłok obowiązków Maja zasłabła i musiała przyjmować kroplówki. Czy gwiazda powinna brać na siebie tak dużo obowiązków? Dwa programy, eventy, sesje, reklamy... Takie tempo może zaszkodzić każdemu.

 

Trzymamy kciuki za szybko powrót do zdrowia!

 

Zobacz także: Sablewska na urodzinach Natalii Kukulskiej! Pamiętacie, że Maja była kiedyś nianią jej dzieci?

 

Maja Sablewska pokazała zdjęcie ze szpitala.

Stylistka trafiła tam z przemęczenia.

 

Maja Sablewska za dużo pracuje?

Maja Sablewska z czarną chanelką

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska
Newsy
Sablewska w czerwonej ramonesce. Naszą uwagę przykuły jej szczuplutkie nogi! Maja znowu schudła?
Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat
TV-Show
Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat. Jest nie do poznania! ZDJĘCIE

Maja Sablewska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. W swoim nowym programie na głównej antenie TVN ,  "Sablewskiej sposób na..." stylistka będzie przeprowadzać metamorfozy kobiet, które potrzebują zmiany nie tylko w stylu ubierania się, ale i sposobie odżywania. Dlatego też gwiazda postanowiła zaprezentować swoją metamorfozę! Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat Maja Sablewska przez kilka lat prowadziła program "Sablewskiej sposób na  modę" w TVN Style. TVN dał jej jednak szansę powrotu na główną antenę.  Ostatni raz pojawiała się tam, gdy była jurorką w "X-Factorze". Gwiazda jest bardzo zadowolona z takiej decyzji: Dziękuję serdecznie za wsparcie jakie otrzymałam od Was pod informacją o moim nowym programie "Sablewskiej sposób na..., który poprowadzę na antenie TVN. - pisze Przy okazji pokazała zdjęcie sprzed lat. Zaznaczyła, że jej metamorfoza była spowodowana kryzysem: To moja metamorfoza, każdy kryzys był motywacją do rozwoju. Było warto i Wam polecam - przekonuje Poznalibyście Maję?   Zobacz: Maja Sablewska nie odpuszcza Szymonowi Majewskiemu. Odpowiedziała mu wymownym porównaniem   Maja Sablewska teraz i kiedyś (za czasów opieki nad dziećmi Natalii Kukulskiej) Maja Sablewska dziś jest ikoną stylu Maja Sablewska dziękuje fankom za wsparcie     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Dziękuję serdecznie za wsparcie jakie otrzymałam od Was pod informacją o moim nowym programie "Sablewskiej sposób na...,... Posted by Maja Sablewska on  7 stycznia 2016    

Maja Sablewska napisze książkę o współpracy z Dodą
ONS
Newsy
Maja Sablewska trafiła do szpitala! Jest podpięta pod kroplówkę [FOTO]
Nie pojawiła się na ważnej konferencji z jej udziałem

Maja Sablewska ostatnio jest w centrum uwagi. Nagrywa nowy sezon swojego programu, jest ambasadorką marki obuwniczej, a wkrótce rozbierze się do "Playboya". Natłok obowiązków spowodował, że gwiazda zasłabła i trafiła do szpitala. W związku z gorszym stanem zdrowia, stylistka musiała zrezygnować z planowanych na dzisiaj warsztatów w klinice medycyny estetycznej . Na Facebooku Maja udostępniła status w którym przeprosiła za zaistniałą sytuację: Przepraszam wszystkich gości R*clinic, zaproszonych dziennikarzy i fotoreporterów. Z przyczyn zdrowotnych musiałam odwołać warsztaty. Do wpisu Maja dodała zdjęcie ze szpitala. Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił. Zobacz: Sablewska szykuje się do sesji do Playboya   Stylizacje Mai Sablewskiej:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner