Maja Sablewska na Perłowym Jubileuszu Apart
ONS

U Sablewskiej wielkie święto. Pierwszy raz w sukience od ponad roku

Maja Sablewska na Perłowym Jubileuszu Apart
ONS

Wczoraj w Warszawie odbył się Perłowy Jubileusz Apart. Na wystawnej kolacji pojawiło się ponad 20 eleganckich gwiazd. Wśród gości znalazła się m.in. Maja Sablewska, która od niedawna współpracuje z marką. W każdym odcinku jej programu "Sablewskiej sposób na modę" uczestniczki po metamorfozie otrzymują biżuterię polskiej firmy.

Sablewska specjalnie na tę okazję ubrała czarną cekinową sukienkę. Telewizyjna gwiazda zawsze stawiała na bardziej luźny look, i przede wszystkim wybiera dopasowane spodnie. Tym razem chciała wyglądać stylowo i elegancko. Niestety jej kreacja niezbyt współgrała z figurą. Za bardzo opinała jej ciało.

Był to pierwszy raz od ponad roku, kiedy Maja miała na sobie sukienkę. Ostatnio Salbewską pokazującą nogi mogliśmy podziwiać na rozdaniu Róż Gali 2012. Wtedy również nie zachwyciła doborem stroju.

Warto dodać, że Maja odniosła ostatnio olbrzymi sukces. Jej program cieszy się taką oglądalnością, że władze TVN Style zadecydowały, że powstanie jego drugi sezon.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Maja kupiła sobie drugą parę szpilek. Zobacz: "Mam jedną parę szpilek"Maja Sablewska na Różach Gali 2012:

akpa20121105_roze_gali_ae_2897.jpg

Pozostałe gwiazdy na gali Apart:

Więcej na temat Maja Sablewska Apart
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17