Maja Sablewska na Instagramie
ONS
Newsy

Sablewska szykuje się do sesji dla Playboya. Wrzuciła prowokujące zdjęcie

Maja podkręca atmosferę

Informacja o rozbieranej sesji zdjęciowej Mai Sablewskiej dla Playboya była bardzo niespodziewana i wywołała sporo emocji wśród internautów. Sama zainteresowana przyznała, że dogaduje szczegóły umowy z magazynem i chce zrealizować zdjęcia według własnego pomysłu, choć o kompromis z wydawcą takiego tytułu nie będzie łatwo. Przypomnijmy: "Dody na pewno nie przebiję! Sesja będzie na moich warunkach"

Wszystko jednak wskazuje na to, że rozmowy Mai i Playboya zakończą się sukcesem, a my już za kilka tygodni zobaczymy ją na okładce słynnego pisma. Tymczasem na Instagramie i Facebooku Sablewskiej pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że celebrytka jest gotowa na podjęcie wyzwania. Na jednej z fotek widzimy ją topless w uwodzicielskiej pozie, mocno eksponującej jej liczne tatuaże. Coś nam podpowiada, że ten projekt Mai odbije się naprawdę szerokim echem.

Czekacie na jej rozbierane zdjęcia?

Zobacz: "Trochę się bałam programu Goka"

Maja Sablewska nago w Playboyu

Maja Sablewska nago w Playboyu

Maja Sablewska na salonach:

Maja Sablewska w Playboyu
ONS
Newsy
To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepsza
Znów pochwaliła się na Instagramie

Sesja Mai Sablewskiej w Playboyu odbiła się szerokim echem w mediach. Zapowiadana przez kilka miesięcy okładka dla miesięcznika dla fanów robi furorę w sieci, a fani podsyłają stylistce udane parodie nagiej rozkładówki. Przypomnijmy: Okładka Playboya z Sablewską doczekała się parodii. Jedna z nich zachwyciła samą Maję Tymczasem na Facebooku Mai pojawiła się kolejna, jeszcze bardziej udana przeróbka okładki Playboya, tym razem nawiązująca do jej reklamy butów popularnej marki. Doklejona głowa Sablewskiej do ciała słynnego króliczka prezentuje się bardzo uroczo . Sama gwiazda wydaje się być takimi pomysłami zachwycona. Dla wszystkich kreatywnych grafików jest to doskonała okazja, do pochwalenia się swoim talentem. Kupiliście już Playboya z Mają? Zobacz: Świetlisty makijaż Mai Sablewskiej krok po kroku Maja Sablewska promuje kolekcję butów:

Agnieszka Szulim o sesji Mai Sablewskiej
ONS
Newsy
Szulim oceniła sesję Sablewskiej w Playboyu. Ma jeden poważny zarzut
Co powiedziała?

Naga sesja Mai Sablewskiej dla Playboya zrobiła ogromną furorę w sieci. Okładka ze stylistką doczekała się już nawet kilku parodii, które bardzo spodobały się samej zainteresowanej. Przypomnijmy: To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepsza Rozbierane zdjęcia gwiazdy TVN Style na tapetę wzięła również Agnieszka Szulim w dzisiejszym odcinku "Na językach". Doceniła to, że fotografie zdobyły one ogromną popularność, jednak miała jedno małe, a właściwie w tym przypadku duże zastrzeżenie - że jest za mało nagości:     Jak wyszło? Na nasze oko - mało nago - krótko skwitowała gwiazda Ciekawe, czy Agnieszka zgodziłaby się kiedyś pokazać więcej. Naszym zdaniem Maja pokazała wystarczająco dużo. Zobacz: Tego fragmentu nie pokazano w telewizji. Szulim do Mołek: Na twoich plecach wjechałam do TVP  

Maja Sablewska w Playboyu
ONS
Newsy
Okładka Playboya z Sablewską doczekała się parodii. Jedna z nich zachwyciła samą Maję
Jest naprawdę udana :)

Marcowa okładka "Playboya" z nagą Mają Sablewską zrobiła furorę w sieci. Choć stylistka na rozkładówce nie pokazała dużo, w środku mogliśmy znaleźć mnóstwo bardzo gorących zdjęć. Nie trudno się domyśleć, że tak gorąca sesja Mai doczeka się przeróbek, które już krążą po sieci. Najzabawniejsza z nich trafiła na jej Facebooku, a przedstawia ona gwiazdę w wielkim kieliszku, kąpiącą się w płynie do tkanin. Wszystko jest oczywiście nawiązaniem do reklamy produktów, których Sablewska jest twarzą . Stylistka udowodniła, że ma do siebie dystans, a wykonawcy gratulujemy znakomitego pomysłu. Ciekawe, czy doczekamy się podobnych przeróbek w przypadku Anety Zając. Jak wam się podoba? Zobacz: Świetlisty makijaż Mai Sablewskiej krok po kroku Oryginał: Maja Sablewska promuje buty:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner