Maja Sablewska używa botoksu
ONS

Sablewska poprawiała urodę! Wiemy jak

Maja Sablewska używa botoksu
ONS

Wiele gwiazd i celebrytów korzysta z medycyny estetycznej. Jednak niewielu z nich się do tego głośno przyznaje. Kolejną osobą, która przyznała się do poprawiania swojej urody jest Maja Sablewska. Była menadżerka gwiazd w programie "Klinika urody" wyznała, że używa botoksu.

- Nie robiłam żadnych operacji plastycznych. Oczywiście robię różne zabiegi jak każda kobieta w moim wieku. Mam 32 lata, używam botoksu. Nie mam problemu, aby o tym mówić. Mam cztery zmarszczki na czole po moim dziadku i gdybym tego nie robiła to dużo rzeczy mogłabym tam chować - powiedziała Sablewska.


Celebrytka przyznała się również do tego, że kiedyś poprawiła sobie usta. Jednak nie do końca była zadowolona z efektu końcowego:

- Zrobiłam sobie kiedyś za duże usta. Poszłam do lekarza, który mi tak doradził. Kiedy pojechałyśmy z Dodą na koncert do Chicago i zrobiłyśmy sobie fotkę. Ona i ja. I nagle mama do nas dzwoni: „Co wy zrobiłyście z tymi ustami, dziewczyny!”. Faktycznie, jak zobaczyłam to zdjęcie na większej skali w komputerze, to jak najszybciej udałam się do kompetentnego lekarza, który zrobił wszystko, aby moje usta wróciły do normy.


Przypominamy, że to kolejne dość szczere wyznanie Sablewskiej na temat własnej urody. Jakiś czas temu Maja wyjawiła swój sekret, dotyczący wypadku z dzieciństwa, po którym został jej implant oka (zobacz).

Zobacz: Nos, kości policzkowe, piersi, usta... Co poprawiają gwiazdy?

Maja Sablewska


One nie zawsze były takie piękne:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03