Jakich kosmetyków używa Maja Sablewska?
ONS

Jakich kosmetyków używa Maja Sablewska? Tego się nie spodziewaliśmy

Jakich kosmetyków używa Maja Sablewska?
ONS

Maja Sablewska jest gwiazdą, która stara się żyć nie tylko zdrowo, ale i ekologicznie. Gwiazda zwraca uwagę na to co je oraz skąd pochodzą produkty, z których przygotowuje posiłki. Wszystkie mądrości na ten temat była menadżerka gwiazd postanowiła spisać w swojej drugiej książce "Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej". Zobacz: "Patrzą na mnie jak na wariatkę"

Maja w jednym z rozdziałów podzieliła się z czytelnikami swoimi patentami na piękny wygląd, które zaczerpnęła od Joanny Szachowskiej-Tarkowskiej, właścicielki jednej z restauracji, którą Sablewska odwiedza z wielką ochotą. Okazuje się, że gwiazda poleca naturalne metody pielęgnacji ciała.

- Postaraj się używać do pielęgnacji ciała i domu produktów naturalnych. Zamiast chemicznych kremów, których składniki przenikają do krwiobiegu, smaruj twarz i ciało olejem migdałowym, kokosowym i sezamowym. Możesz przy okazji robić swojemu ciału i twarzy dobroczynny masaż. Po jakimś czasie zauważysz, że systematyczna samopielęgnacja ma dobry wpływ na twoje samopoczucie i wygląd - czytamy w książce Sablewskiej.


Ponadto Sablewska proponuje sprzątanie domu naturalnymi substancjami, które można znaleźć w każdej kuchni:

- Twój dom może lśnić bez chemii. Octem umyjesz szyby, mieszanką kwasku cytrynowego i sody wyszorujesz nawet uporczywy osad z kabiny prysznicowej. Najlepsze kosmetyki dla ciała i domu to takie, które są jadalne.


Jak widać Maja Sablewska jest nie tylko dobrym doradzą do spraw wizerunku, ale i sprawdza się w roli Perfekcyjnej Pani Domu.

Zobacz: Sablewska o sobie: Wariatka wizjonerka

Maja Sablewska pochwaliła się swoją kuchnią:

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48