Maja Sablewska ma wszczepiony implant w oku
ONS

Sablewska przeżyła poważny wypadek. Stylistka od tamtej chwili ma w oku implant

Maja Sablewska ma wszczepiony implant w oku
ONS

Maja Sablewska już od kilku lat doradza Polkom jak się ubierać i jak dbać o swój wygląd. W programie "Sablewskiej sposób na modę" była menedżerka gwiazd pomaga uczestniczkom zaakceptować siebie i przejść prawdziwą metamorfozę. Sama Sablewska jakiś czas temu również przeszła ogromną przemianę. I chociaż początkowo telewizyjna gwiazda zapewniała, że jej nowy wygląd twarzy zawdzięcza specjalnej diecie, to teraz już chętnie przyznaje się do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Zobacz: Maja Sablewska zrobiła sobie wampirzy lifting przed kamerami!

Wiele osób podejrzewa również, że kolor oczu Sablewskiej jest wynikiem noszenia soczewek. Sama stylistka w rozmowie z Faktem przyznała, że jedno oko ma zielone, a drugie niebieskie.


- To nie wynika z tego, jaka się urodziłam, tylko z wypadku, który miałam w dzieciństwie. Finał, czyli to, że mam jedno oko zielone, a jedno niebieskie wynika z przeszczepu soczewki. Mam w oku implant , który przyjął się w takim kolorze- powiedziała w rozmowie z tabloidem. Od momentu wszczepienia implantu soczewki muszę bardzo uważać na oczy i tak też czynię.


Jesteście zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Maja Sablewska przeszła zaskakującą metamorfozę

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15