Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Maja Sablewska pokazała... sutek!
East News

Maja Sablewska pokazała nagą pierś! Wpadka czy celowy zabieg? Zobacz!

Maja Sablewska pokazała... sutek!
East News

 

Maja Sablewska w ostatnim czasie coraz odważniej pokazuje swoje ciało. Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać jej półnagie zdjęcia na instagramie, a teraz celebrytka podczas jednej z branżowych imprez zaliczyła sporą wpadkę.  

 

Na Finałowym Show Sephora Trend Report Sablewska pojawiła się w czarnej stylizacji. Skórzane, szerokie spodnie zestawiła z siateczkowym, przezroczystym topem i marynarką w tym samym kolorze. W roli dodatków pojawiła się klasyczna torba Chanel, botki na szpilce i czarna apaszka. Total look w czerni prezentował się bardzo dobrze. Nie byłoby w nim nic kontrowersyjnego, gdyby nie moment, w którym Sablewska zdejmuje torbę i oczom zebranych ukazuje się... jej naga pierś.

 

Zobacz: Pantera wraca! Gessler, Doda, a może Zawadzka? Która z gwiazd najlepiej prezentuje się w najmodniejszym trendzie sezonu?

 

Okazało się, że pod prześwitującym topem celebrytka nie miała biustonosza. Sądzicie, że była to nieświadoma wpadka, a może Sablewska celowo chciała wzbudzić kontrowersje wokół swojej osoby?

 

 

 

Maja Sablewska w prześwitującej bluzce

MAja Sablewska nagi biust
East News

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17