Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maja Sablewska pokazała mamę
ONS
Newsy

Sablewska przeprowadza metamorfozę mamie. Pokazała jej zdjęcie od fryzjera

Pierwsze kroki poczynione

Maja Sablewska podjęła niedawno odważną decyzję i postanowiła rozebrać się do Playboya. Okładka wzbudziła wiele emocji i doczekała się nawet kilku parodii. Jedna z nich przypadła do gustu samej zainteresowanej. Zobacz: Okładka Playboya z Sablewską doczekała się parodii. Jedna z nich zachwyciła samą Maję

Ponadto gwiazda skupia się na swoim programie "Sablewskiej sposób na modę", w którym przeprowadza metamorfozy kobiet. Teraz postanowiła jednak zmienić wygląd swojej ukochanej mamy. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem od fryzjera, u którego zaczęła się przemiana. Jesteśmy bardzo ciekawi dalszych efektów, ponieważ Maja ma głowę pełną pomysłów. Mama wygląda na lekko zestresowaną, ale z pewnością będzie zadowolona. 

Podobne?

Zobacz: Maja Sablewska i Edyta Górniak na okładce nowego "Party"
 Maja Sablewska w Playboyu

 

Sablewska promuje markę obuwniczą:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska w Playboyu
ONS
Newsy
To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepsza
Znów pochwaliła się na Instagramie

Sesja Mai Sablewskiej w Playboyu odbiła się szerokim echem w mediach. Zapowiadana przez kilka miesięcy okładka dla miesięcznika dla fanów robi furorę w sieci, a fani podsyłają stylistce udane parodie nagiej rozkładówki. Przypomnijmy: Okładka Playboya z Sablewską doczekała się parodii. Jedna z nich zachwyciła samą Maję Tymczasem na Facebooku Mai pojawiła się kolejna, jeszcze bardziej udana przeróbka okładki Playboya, tym razem nawiązująca do jej reklamy butów popularnej marki. Doklejona głowa Sablewskiej do ciała słynnego króliczka prezentuje się bardzo uroczo . Sama gwiazda wydaje się być takimi pomysłami zachwycona. Dla wszystkich kreatywnych grafików jest to doskonała okazja, do pochwalenia się swoim talentem. Kupiliście już Playboya z Mają? Zobacz: Świetlisty makijaż Mai Sablewskiej krok po kroku Maja Sablewska promuje kolekcję butów:

Agnieszka Szulim o sesji Mai Sablewskiej
ONS
Newsy
Szulim oceniła sesję Sablewskiej w Playboyu. Ma jeden poważny zarzut
Co powiedziała?

Naga sesja Mai Sablewskiej dla Playboya zrobiła ogromną furorę w sieci. Okładka ze stylistką doczekała się już nawet kilku parodii, które bardzo spodobały się samej zainteresowanej. Przypomnijmy: To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepsza Rozbierane zdjęcia gwiazdy TVN Style na tapetę wzięła również Agnieszka Szulim w dzisiejszym odcinku "Na językach". Doceniła to, że fotografie zdobyły one ogromną popularność, jednak miała jedno małe, a właściwie w tym przypadku duże zastrzeżenie - że jest za mało nagości:     Jak wyszło? Na nasze oko - mało nago - krótko skwitowała gwiazda Ciekawe, czy Agnieszka zgodziłaby się kiedyś pokazać więcej. Naszym zdaniem Maja pokazała wystarczająco dużo. Zobacz: Tego fragmentu nie pokazano w telewizji. Szulim do Mołek: Na twoich plecach wjechałam do TVP  

Ulubiona część ciała Mai Sablewskiej
ONS
Newsy
Maja Sablewska zdradziła w Playboyu jaka jest jej ulubiona część ciała. Wskazała nogi i...
Uwierzyła w siebie dzięki ukochanemu

Maja Sablewska długo wahała się czy wziąć udział w sesji dla magazynu dla panów. Ostatecznie podjęła decyzję, że spróbuje, a efekty już można zobaczyć w najnowszym numerze. To była jedna z najbardziej wyczekiwanych okładek. Zobacz:  Jest już okładka Playboya z Mają Sablewską! Lepsza od Dody? Oczywiście oprócz zmysłowej sesji stylistka udzieliła też wywiadu. Rozmowa dotyczyła między innymi jej filozofii życia, pasji oraz licznych tatuaży, które zafundowała sobie przez te wszystkie lata. W związku na nagością, która pojawia się na zdjęciach nie mogło zabraknąć pytań o ulubioną część ciała, bo bez wątpienia każda kobieta taką posiada. Sablewska na początku odpowiedziała przewrotnie, jednak szybko zdradziła tę tajemnicę: Tę, którą lubi mój mężczyzna. A tak poważnie to głowę i nogi. Nogi, które jeszcze kilkanaście lat temu uważałam za zbyt długie i nieproporcjonalne. Brzmi to śmiesznie, ale tak było.  Widzieliście już sesję? Zobacz:  Maja Sablewska zdradza szczegóły swojej diety     Stylowa Sablewska promuje markę obuwniczą:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner