Maja Sablewska o Margaret
Newsy

Maja Sablewska zachwyca się Margaret. Za co ją podziwia?

Komplementom nie ma końca

Margaret to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Artystka zaskakuje swoimi strojami scenicznymi, a jej piosenki królują w stacjach radiowych.

Urokowi młodej gwiazdy uległa także Maja Sablewska. Na łamach "Show" stylistka wyznała, że jeśli miałaby wrócić do pracy jako agentka gwiazd to tylko dla niej. Sablewska tłumaczy:

Zdecydowanie najciekawsza jest Margaret.  Dla mnie to polska wokalistka na światowym poziomie. Jestem pod wielkim wrażeniem, ile pracy wykonała nad sobą. Jak nauczyła się łączenia wizerunku z artystyczną stroną jej osobowości. Ma klasę, jakość i pozytywny przekaz. Jest autentyczna w stu procentach, co jest rzadkością na polskim rynku. Jednak podjęłam ostateczną decyzję, że nie będę pracować już z nikim z branży muzycznej.

Ciekawe, jaki byłby efekt takiej współpracy?

Zobacz: Margaret w stroju kąpielowym. Ma idealne ciało?Margaret przed studiem DDTVN


Sablewska zachwyca się Margaret
AKPA
Newsy
Sablewska widzi w Margaret drugą Rihannę
Maja o wielkim sukcesie blogerki

Margaret w ciągu kilku tygodni stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny pop. Wokalistka ma również spore szanse na zrobienie międzynarodowej kariery. Jej singiel "Thank You Very Much" przypadł już do gustu m.in. Niemcom, a wzmianki o kontrowersyjnym klipie Polki pojawiły się w brytyjskiej prasie. Zobacz: "Absolutny hit lata" W stosunku do Małgosi Jamroży pojawiły się zarzuty, że jest w stu procentach produktem, który ma zarabiać pieniądze. Jak wiadomo, Margaret zanim zaczęła śpiewać, działała w blogosferze i w sieci prezentowała swoje zakręcone stylizacje. W obronie wokalistki przed zawistnikami stanęła Maja Sablewska . - Margaret to jedna ze zdolniejszych osób na polskim rynku muzycznym. Jest młoda, ma cudownie oryginalny styl i przede wszystkim talent. Podobnie pierwsze kroki w branży muzycznej stawiała Rihanna, która dzięki przemyślanej strategii jest teraz na szczycie. A czy ktoś mówi o niej "produkt"? Powinniśmy się cieszyć, że mamy Margaret, która jest z nowego pokolenia artystów bez kompleksów, mogących zawojować świat - powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z magazynem "Flesz". Naszym zdaniem Margaret ma zadatki na zostanie gwiazdą pop z prawdziwego zdarzenia. A jak wiadomo Polacy bardzo lubią hejtować te osoby, które osiągają sukces. Małgosia na pewno nie ugnie się pod krytyką i jeszcze pokaże na co ją stać. a wtedy wszystkim zrzedną miny. Zobacz: Korwin Piotrowska wróży Margaret światową karierę Margaret promuje swoją płytę na zamkniętym koncercie:

Margaret wystąpi na dużym festiwalu w Niemczech
ONS
Newsy
Margaret gwiazdą na zagranicznym festiwalu
Na jednej scenie obok światowych gwiazd

Polscy fani muzyki pop doczekali się w końcu w naszym kraju piosenkarki, której przeboje mają szansę zaistnieć na rynkach zagranicznych. Mowa oczywiście o Margaret i jej konsekwentnej pracy nad sukcesem w Europie. Przypomnijmy: Tak wygląda europejska kariera Margaret od kulis Dzisiaj Margaret wystąpi na festiwalu Top of The Top 2013 w Sopocie, a dokładnie tydzień później zagości na scenie dużej imprezy muzycznej w Berlinie "Stars for Free 2013" organizowanej przez popularną stację radiową RTL Radio. Polska piosenkarka wystąpi obok takich gwiazd jak popularny zespół The Wanted czy Arash - nie zabraknie również lokalnych, niemieckich wykonawców, którzy święcą obecnie triumfy u naszych sąsiadów - m.in. Sascha Grammel czy Lukas Graham . Trzeba przyznać, że koncert z takimi nazwiskami to duża nobilitacja dla Margaret i kolejny krok w budowaniu dużej kariery w Niemczech. Myślicie, że uda się jej tam zostać prawdziwą gwiazdą? Zobacz: Śliczna Margaret na konferencji w Sopocie   Zobacz też fotorelację z zamkniętego koncertu Margaret w Warszawie:

Karolina Korwin Piotrowska i Maja Sablewska o Margaret
ONS
TV-Show
"Niewolnica wizerunku", "powinna mieć sztab ludzi" - jak Karolina Korwin Piotrowska i Maja Sablewska oceniły Margaret?
"Niewolnica wizerunku", "powinna mieć sztab ludzi" - jak Karolina Korwin Piotrowska i Maja Sablewska oceniły Margaret?

Co o karierze Margaret myśli Karolina Korwin-Piotrowska i Maja Sablewska? Panie dyskutowały w "Maglu towarzyskim" o  piosenkarce. Co powiedziały we fragmentach, których nie zobaczycie w telewizji? Dziennikarka skrytykowała ostatnie decyzje Margaret, stylistka zaś stanęła w obronie piosenkarki. Która z nich ma rację? Margaret - artystka czy celebrytka? Karolina Korwin Piotrowska była zachwycona Margaret na początku jej kariery . Wróżyła jej światowy sukces, doceniła talent i ambicję. W ostatnim czasie prowadząca "Magiel towarzyski" zauważyła, że coraz częściej o Margaret mówi się w kontekście ubrań i imprez, niż muzyki: Mam dziewczynę, z którą ja mam coraz większy problem. To jest dziewczyna, która staje się niewolnicą swojego wizerunku. Tu się już nikt o muzykę nie pyta. To nie jest lansowanie jakichś fajnych trendów, to jest bycie w niewoli firm, które ją sponsorują. A ona kiedyś wyciągała rzeczy od młodych projektantów, chciało jej się szukać, szperać, a dziś zrobiła kolekcję t-shirtów i jest podejrzewana przez plagiat. A ona naprawdę jest fajna! - skwitowała Karolina Maja Sablewska uważa nieco inaczej. Docenia talent Margaret, wie, że jest świetną piosenkarką, ale twierdzi, że w tym momencie potrzebuje dobrego agenta, który odpowie za jej wizerunek. Margaret powinna zająć się tylko nagrywaniem muzyki:   Jeśli dziewczyna, która osiąga sukces muzyką, odwagą, która reprezentowała w swoich teledyskach, to teraz czas sobie powiedzieć  stop, zastanawiamy się jak się utrzymać, a nie bierzemy wszystkiego po kolei. Jej wizerunek jest dziwny, inny, kontrowersyjny, ale nie w formie pokazywania za dużo, ale pokazywania czegoś innego. Wydaje mi się, że trochę z nią tak jest, że ona najpierw była cool, a teraz chce być glamour. Ona musi się zastanowić gdzie chce być za 3 lata. Brakuje jej osoby, która powie: mniej, znaczy...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner