Sablewska o tatuażach
ONS

Sablewska o tatuażach: Podtrzymują mnie na duchu i dodają mi siły

Sablewska o tatuażach
ONS

Maja Sablawska jest gwiazdą, która posiada bardzo wyrazisty i skonkretyzowany wizerunek. W stylizacjach gwiazdy widać wyraźne inspiracje londyńską ulicą oraz rock'n'rollem. Była menadżerka gwiazd kocha również tatuaże. Co jakiś czas funduje sobie nową ozdobę na ciele.

Okazuje się, że tatuaże są w życiu Mai bardzo ważne. Każdy z nich jest zapiskiem innej historii, a nawet talizmanem. W swoim ostatnim poradniku "Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej" Sablewska zdradziła, czym tak naprawdę są dla niej jej dziary.

- Moje myśli, motta i życiowe wskazówki – te, które uważam za najważniejsze – często zapisuję w tatuażach. Zwykle wybieram wtedy mało czytelne czcionki, bo chcę, żeby te słowa pozostały tylko dla mnie. Mam na swoim ciele wiele zapisków związanych z moim podejściem do zdrowego stylu życia. Kiedy zdarza mi się czas słabości i zwątpienia, one podtrzymują mnie na duchu i dodają mi siły, żeby wytrwać. Są na zawsze, tak jak na zawsze chciałabym utrzymać zdrowy tryb życia. Trzymać się wszystkich zasad, których nauczyłam się przez ostatnie lata, i postępować dokładnie według nich. Chociaż… jestem tylko człowiekiem i niestety nie zawsze mi się to udaje. - pisze gwiazda w poradniku.


Maja ma już pokaźną kolekcję tatuaży. Ma je na rękach, nadgarstku karku czy plecach. Każdą nową grafiką na ciele Sablewska chwali się na swoim blogu. Jesteśmy ciekawi, czym następnym razem gwiazda ozdobi swoje ciało.

Zobacz: Maja Sablewska: Patrzą na mnie jak na wariatkęMaja Sablewska na konferencji TVN Style:

Więcej na temat Maja Sablewska tatuaże gwiazd
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54