Maja Sablewska o operacjach plastycznych
ONS

Sablewska zdradziła tajemnice gwiazd: Dzwoniły do mnie i pytały o numer do lekarza

Maja Sablewska o operacjach plastycznych
ONS

Operacje plastyczne w polskim show-biznesie to wciąż temat tabu. Gwiazdy raczej niechętnie przyznają się do tego, że coś poprawiały albo że mają zamiar to zrobić. Jedną z gwiazd, która otwarcie o tym mówi jest Maja Sablewska. Zobacz: Nergal przyznał się do poprawiania urody w programie Szulim. Nie skończyło się to dobrze

Nie da się ukryć, że stylistka w ciągu kilku ostatnich lat przeszła prawdziwą metamorfozę. Przede wszystkim zrzuciła parę kilogramów, zmieniła kolor włosów, zaczęła nosić aparat ortodontyczny, a na samym końcu zdecydowała się na medycynę estetyczną. Otwarcie mówi, że nie ma zamiaru udawać i że jeśli kobiety mają ochotę coś w sobie zmienić to niech to zrobią:

Dlaczego mam udawać? Ja staram się mówić, jak jest. Mam wspaniałego lekarza, który potrafi mi powiedzieć: Tam są drzwi, jak przychodzę i chcę przesadzić, więc wiem, że jestem pod dobrą opieką. Nie przesadzam w tej dziedzinie i szczerze mówiąc polecam to każdej kobiecie, bo z jednej strony ktoś nie jest pewny swojego lekarza nie powinien w ogóle nawet próbować. Natomiast, jeśli ma kogoś zaufanego, poleconego to myślę, że nie powinien mieć oporów - wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 


Wiele gwiazd i celebrytek nie ma jednak na tyle odwagi, aby mówić o tym tak otwarcie. Sablewska nie rozumie tego i stwierdza, że coś takiego nie powinno mieć miejsca w show-biznesie:

Jak słyszę czasami moje koleżanki, które mówią, że nigdy w życiu nie robiły nic z medycyny estetycznej, a same dzwoniły do mnie i pytały o numer do mojego lekarza to to jest coś, co faktycznie nie powinno funkcjonować w polskim show-biznesie.


Ma rację?

Zobacz: Twarz Donatelli Versace jest w opłakanym stanie. Wygląda jakby miała się roztopić
 
 

Sableska promuje swoją kolekcję butów:

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56