Sablewska pomaga wybrać chirurga plastycznego
ONS

Ekspert Sablewska radzi jak wybrać dobrego chirurga plastycznego

Sablewska pomaga wybrać chirurga plastycznego
ONS

Maja Sablewska nie ukrywa już przed światem, że swój obecny wygląd zawdzięcza medycynie estetycznej i sprawnym dłoniom specjalistów. Była menadżerka gwiazd nie uważa, że poprawianie swojego wyglądu przy pomocy skalpela i botoksu za coś złego, publicznie nawet chwali sobie tego typu zabiegi. Zobacz: Sablewska zachwala botoks: Nie prasuję czoła żelazkiem

W swoim drugim poradniku "Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej" Maja podzieliła się z czytelnikami swoimi doświadczeniami z medycyną estetyczną, a także udzieliła wskazówek, jak wybrać odpowiedni gabinet, gdy już zdecydujemy się na poprawienie naszej urody.

- Nie wiek, ale pojawienie się problemu powinno być wyznacznikiem, kiedy rozpocząć zabiegi medycyny estetycznej. Czasem u osób ze zbyt żywą mimiką zmarszczki mimiczne pojawiają się już w młodym wieku. Zastosowanie pewnych preparatów, na przykład botoksu w dawkach profilaktycznych, może zapobiec pogłębianiu się problemu. Wcześniejsza ingerencja jest wtedy dużo bardziej skuteczna niż czekanie do późnego wieku - pisze Sablewska w swojej książce.


Autorka radzi również, aby nie robić zabiegów po kosztach:

- Będąc u lekarza i omawiając kurację, pytaj o produkty, na których wykonywane są zabiegi, szczególnie jeśli chodzi o twarz! Stawiaj na preparaty z górnej półki. Oszczędności mogą się skończyć powikłaniami i cię oszpecić.


Sablewska jest również przekonana, że dobrze wykonany zabieg podkreśli nasze naturalne piękno i zniweluje niedoskonałości:

 - Podkreślam, że cała ta zła prasa dotycząca „zamrożonych twarzy” pozbawionych mimiki to nie wina produktu, ale źle zastosowanej techniki i nieprawidłowo dobranej do problemu dawki preparatu. Przy odpowiednich technikach i dawkowaniu możemy „rozprężyć zmarszczki” i jednocześnie zachować ruchy mimiczne, aby nie pozbawić twarzy zdolności wyrazu.


W razie gdybyście jednak wpadli w podobną euforię, polecamy zajrzeć do galerii zdjęć żony Elvisa. Jej nie pomogły nawet drogie zabiegi. Zobacz: Kiedyś była śliczna, dzisiaj jest ofiarą operacji plastycznych

Maja Sablewska na spotkaniu z fanami:

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08