Maja Sablewska w czerwonym kapeluszu

Nie zgadniecie, gdzie Maja Sablewska wymyśliła nazwę swojego programu...

Maja Sablewska w czerwonym kapeluszu

Maja Sablewska wymyśliła nazwę swojego programu w... toalecie! Gwiazda przyznała, że kompletnie nie miała pomysłu na tytuł swojej książki (później nazwanej "Sablewskiej sposób na modę"). Właściwe słowo wpadło jej do głowy nieoczekiwanie. Gdzie? Maja Sablewska zdradziła to w rozmowie z blogerem, Łukaszem Kędziorem:

Nie powiem gdzie, bo to jest takie miejsce, gdzie się często bywa, ale lepiej tego nie mówić... No dobra… w toalecie! Tam wymyśliłam, że to będzie mój "sposób". No i wydawnictwo to złapało. Później złapała to stacja telewizyjną (program nazywa się "Sablewskiej sposób na... - red.) i wszystko się udało - powiedziała dla lukebook.pl. 

O czym będzie program "Sablewskiej sposób na..."?

Od tego sezonu Maja Sablewska będzie prowadziła program "Sablewskiej sposób na..." na głównej antenie TVN . Pojawią się tam kobiety, które zmagają się nie tylko z problemem doboru garderoby, ale także z nadwagą i licznymi kompleksami. Stylistka pomoże im zwalczyć te problemy i pod jej okiem przejdą ogromną metamorfozę. Warto przypomnieć, że Maja Sablewska sama bardzo się zmieniła. To właśnie dlatego ona jest doskonałą prowadzącą do tego typu programu. Co mówi o sobie?

W każdym programie jestem ja! Ja jestem strasznie autentyczną osobą, czasami szczerą do bólu, a czasami taką trochę wariatką. Ja nie czuję się na moje niebawem 36 lat!

Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Maja Sablewska o swoich kompleksach: "Nie mam cycków. A biodra mam jak facet"​

 

Maja Sablewska wymyśliła nazwę swojego programu w toalecie...

Maja Sablewska na ramówce TVN
ONS

 

Będziecie oglądać jej program?

Maja Sablewska ubrana na czarno

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10