Sablewska o współpracy z gwiazdami
ONS

Maja Sablewska przeszła długą drogę w polskim show-biznesie, a ostatni rok był dla niej przełomowy. Wydała dwie książki i zrealizowała długo oczekiwany autorski program, który okazał się sporym sukcesem i już planowane są kolejne edycje. Nie bała się też manifestować swojego zdania na kontrowersyjne tematy. Przypomnijmy: Sablewska pokłóciła się z Gessler o operacje plastyczne

Wszyscy jednak poznaliśmy Sablewską jako menadżerkę gwiazd. Maja współpracowała przede wszystkim z Dodą i Edytą Górniak, ale w jej menadżerskim portfolio figurują też takie nazwiska jak m.in. Marina Łuczenko czy Tola Szlagowska? Czy Sablewska mogłaby wrócić do tego zawodu teraz, gdy sama jest gwiazdą? W najnowszym wywiadzie wyznała, że nie wyklucza takiej opcji, ale musiałby się pojawić ktoś naprawdę wyjątkowy, a z taką artystką współpracę ma już za sobą.

Staram się nigdy nie mówić nigdy, bo  nie wiadomo co się w naszym życiu wydarzy, ale ja pracowałam z jedną wyjątkową gwiazdą, którą naprawdę pamiętam i nigdy nie zapomnę. To była Doda. Ja nie wiem czy ktoś ją przebije. Mam wrażenie, że nie pojawi się w najbliższej dekadzie taka postać. Bardzo dobrze jej życzę i mamy teraz fajną koleżeńską sztamę - zapewnia w wywiadzie dla TVN Style Maja.


Doda i Maja tworzyły jeden z niezapomnianych duetów w polskim show-biznesie. Powinny wrócić do współpracy?

Zobacz: Sablewska organizowała ustawki Górniak z paparazzi

 

 

Doda i Maja Sablewska na pokazie mody: