Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Sablewska o współpracy z gwiazdami
ONS
Newsy

Doda czy Górniak? Sablewska: Wyjątkową artystką jest...

Maja wspomina dawne lata

Maja Sablewska przeszła długą drogę w polskim show-biznesie, a ostatni rok był dla niej przełomowy. Wydała dwie książki i zrealizowała długo oczekiwany autorski program, który okazał się sporym sukcesem i już planowane są kolejne edycje. Nie bała się też manifestować swojego zdania na kontrowersyjne tematy. Przypomnijmy: Sablewska pokłóciła się z Gessler o operacje plastyczne

Wszyscy jednak poznaliśmy Sablewską jako menadżerkę gwiazd. Maja współpracowała przede wszystkim z Dodą i Edytą Górniak, ale w jej menadżerskim portfolio figurują też takie nazwiska jak m.in. Marina Łuczenko czy Tola Szlagowska? Czy Sablewska mogłaby wrócić do tego zawodu teraz, gdy sama jest gwiazdą? W najnowszym wywiadzie wyznała, że nie wyklucza takiej opcji, ale musiałby się pojawić ktoś naprawdę wyjątkowy, a z taką artystką współpracę ma już za sobą.

Staram się nigdy nie mówić nigdy, bo  nie wiadomo co się w naszym życiu wydarzy, ale ja pracowałam z jedną wyjątkową gwiazdą, którą naprawdę pamiętam i nigdy nie zapomnę. To była Doda. Ja nie wiem czy ktoś ją przebije. Mam wrażenie, że nie pojawi się w najbliższej dekadzie taka postać. Bardzo dobrze jej życzę i mamy teraz fajną koleżeńską sztamę - zapewnia w wywiadzie dla TVN Style Maja.


Doda i Maja tworzyły jeden z niezapomnianych duetów w polskim show-biznesie. Powinny wrócić do współpracy?

Zobacz: Sablewska organizowała ustawki Górniak z paparazzi

 

 

Doda i Maja Sablewska pogodziły się wspólnie imprezowały na urodzinach

Doda i Maja Sablewska na pokazie mody:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska narzeka na Dodę
ONS
Newsy
Sablewska: Przez Dodę mogłam nabawić się nowotworu!
Szokujące wyznanie ex-managerki

Rozstanie Dody i Mai Sablewskiej było jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie, a oficjalnych powodów takiej decyzji nie znał nikt. Managerka gwiazd przez wiele miesięcy była oskarżana przez swoją byłą podopieczną o brak profesjonalizmu i oszustwa, ale konsekwentnie milczała. W końcu obie Panie zakopały wojenny topór i przez moment wydawało się nawet, że być może wrócą do współpracy. Tak się nie stało - Doda powierzyła swoją karierę komu innemu, a Sablewska skupiła się na doradztwie wizerunkowym i modzie. Niebawem dostanie też własny program w telewizji, który ma zapewnić jej powrót na szczyty. Zobacz: "Będę Magdą Gessler" W najnowszym wywiadzie dla lokalnego serwisu Trojmiasto.pl Maja wraca pamięcią do czasów, gdy opiekowała się gwiazdami - Dodą, Edytą Górniak i Mariną. Zdradza też powód, dla którego rozstała się z Rabczewską. Okazuje się, że managerka mogła przypłacić tę współpracę...  groźnymi chorobami. - W 2009 roku lekarz powiedział mi, że przy takim trybie życia grożą mi wszystkie choroby cywilizacyjne, od nowotworów po depresję, postanowiłam zrezygnować ze współpracy z Dodą - wyznała. Sablewska przyznała też, że w momencie, gdy drogi obu Pań się rozeszły, jej życie zawodowe stanęło pod znakiem zapytania: - Szczególnie trudny był moment, kiedy zakończyła się moja współpraca z Dodą. Miałam wtedy 29 lat i kompletnie zburzył się mój świat zawodowy, a chwilę później również prywatny. Lista znajomych w telefonie skróciła się o połowę. - czytamy w wywiadzie dla serwisu Trójmiasto.pl. Maja postawiła na zdrowie i zachęcanie Polek do korzystania z dóbr medycyny estetycznej. Brzmi zdrowiej? Zobacz: "Mam 32 lata. Używam botoksu" Tak wyglądało publiczne pojednanie Dody i Mai:

Sablewska ostro o Wojewódzkim
ONS
Newsy
Sablewska krytykuje Kubę: Ciężko w jego programie zachować dystans
Maja wbija kolejną szpilkę Wojewódzkiemu

Maja Sablewska ma wielkie doświadczenie, jeśli chodzi o współpracę z gwiazdami. To ona odpowiada w dużej mierze za sukcesy Dody , Edyty Górniak czy Mariny . W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN rozmawiała na temat dystansu oraz zastanawiała się czy gwiazdy w ogóle go mają. Jako przykład najmniej zdystansowanej postaci w show-biznesie wskazała swojego kolegę z czasów " X-Factor ", Kubę Wojewódzkiego . Zobacz: Sablewska: Kuba jest fałszywy. Sprzedałby przyjaciela za pięć złotych Przez liczne spięcia, z czasów kiedy Maja zasiadała za stołem jurorskim, dzisiaj nie ma o nim dobrego zdania. Za kuluarami mówiło się nawet, że Kuba "pomógł" jej zniknąć z obsady show. Gdy Marcin Prokop pytał, kto według niej pozbawiony jest zupełnie dystansu do swojej osoby, z przekonaniem odparła: Kuba Wojewódzki, na pewno. Ciężko w jego programie zachować dystans, kiedy on sam nie ma dystansu - powiedziała w wywiadzie dla DDTVN Co ciekawe, największe poczucie humoru dla gospodyni "Sablewskiej sposób na modę", ma Dorota Wellman . A o brak dystansu posądziła wszystkich Polaków:  Nasze społeczeństwo odbiera akcje, takie jak pokazanie się gwiazd bez makijażu, za niekorzystne dla nich. Brak nam autentyzmu, boimy się być normalni i szczerzy. W Stanach jest inaczej. Wizerunek musi być autentyczny, jeśli ktoś ma drapieżny wizerunek niech nie będzie grzeczną dziewczynka. I odwrotnie - mówiła Maja Spodziewaliście się innych typów? Zobacz: Sablewska o Dodzie i Górniak: Nie ułatwiały mi życia Sablewska za kulisami swojego programu:

Maja Sablewska o operacjach plastycznych
ONS
Newsy
Sablewska zachwala botoks: Nie prasuję czoła żelazkiem
Gwiazda szczerze o operacjach plastycznych

Maja Sablewska znalazła nową rolę w show-biznesie. Teraz nie tylko doradza w kwestiach wizerunku, ale również propaguje zdrowy styl życia i odżywiania się, który sama stosuje. Przypomnijmy: Sablewska stosuje nową dietę. Tym razem zmiana jest konkretna Sablewska nigdy nie ukrywała też, że pozytywne zmiany, które zaszły w jej wyglądzie w ostatnich latach to nie tylko zasługa dieta i stylu życia. Gwiazda przyznała się do stosowania botoksu i powiększenia ust, choć w jednym z najnowszych wywiadów wyznała, że spotkało się to z niezrozumieniem. Nie widzi jednak sensu w ukrywaniu takich zabiegów i tłumaczenia ich absurdalnymi wymówkami. Jeśli stosuję botoks to w momencie, gdy ktoś mnie o to pyta - to ja po prostu odpowiadam, że tak jest. Nie będe ukrywała, że prasuję sobie czoło żelazkiem, bo to bez sensu. To spotkało się z niezrozumieniem i ocenianiem. Tym kobietom, które chcą spróbować botoksu to oczywiście go polecam, ale każdy jest kowalem własnego losu. Jeśli ktoś zadaje mi pytanie to nie ściemniam. Z szacunkiem podchodzą do kobiet, które np. przyznają się do poprawiania biustu. Nie widzę w tym nic złego, jeśli ktoś robi to dla siebie, a nie dla ludzi dookoła - powiedziała w wywiadzie dla "To Się Nagrywa". Sablewska jest jedną z niewielu gwiazd, które otwarcie przyznają się do poprawek, choć wiadomo, że botoks stosuje większość polskich celebrytek. Powinny wziąć przykład z Mai? Zobacz też zdjęcia modnej Mai Sablewskiej na jednej z imprez:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner