Maja Sablewska
ONS

Maja Sablewska znów jest zakochana? Stylistka dała szansę swojemu byłemu!

Maja Sablewska
ONS

Maja Sablewska spotyka się z Wojtkiem Mazolewskim? Tak przynajmniej twierdzi dziennik "Fakt", który donosi, że stylistka i muzyk po kilku miesiącach przerwy znów są razem. Jeszcze kilka lat temu Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski tworzyli szczęśliwą parę. Muzyk w 2015 roku oświadczył się nawet gwieździe TVN podczas ich podróży do Nowego Jorku. Niestety, już kilka miesięcy później media donosiły o ich rozstaniu. Teraz wszystko wskazuje na to, że Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski dali sobie jeszcze jedną szansę.

Maja Sablewska spotyka się ze swoim byłym narzeczonym?

Według doniesień Faktu Maja Sablewska ukrywa swój związek z Mazolewskim, ponieważ obawia się krytyki ze strony swoich znajomych i fanów. 

Maja nie chce się tym publicznie chwalić, bo jej najbliżsi uważają, że Wojtek może po raz kolejny ją zranić i Majka znowu będzie płakać. Po prostu dmucha na zimne, by nie wyjść przed fanami na naiwną kobietę- w rozmowie z tabloidem zdradza znajomy stylistki. 

Jesteście zaskoczeni? Waszym zdaniem Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski tworzą fajną parę?

 

Zobacz także: Porowokuje, zachwyca, kusi... Te zdjęcia Mai Sablewskiej rozgrzewają jej fanów!

Według doniesień medialnych, Maja Sablewska znów spotyka się z Wojtkiem Mazolewskim

Wojtek Mazolewski w białej koszuli

Czy medialne plotki okażą się prawdziwe?

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski na spacerze

 

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05