Maja Sablewska zaręczyła się
ONS

Sablewska zaręczyła się! Mazolewski zrobił jej ogromną niespodziankę

Maja Sablewska zaręczyła się
ONS

Niedawno Maja Sablewska zaskoczyła wszystkich swoich fanów sesją do magazynu "Playboy". Stylistka długo wahała się z ostateczną decyzją, ale ostatecznie postawiła wszystko na jedną kartę. Jej wysiłki oceniła Agnieszka Szulim. Zobacz: Szulim oceniła sesję Sablewskiej w Playboyu. Ma jeden poważny zarzut

Teraz gwiazda TVN przebywa w Nowym Jorku. Jej ukochany, Wojciech Mazolewski, postanowił zrobić jej niespodziankę i zabrał ją do miasta, gdzie poszukuje inspiracji modowych, a on sam - muzycznych. Podczas wymarzonego wyjazdu Sablewska obchodziła 35. urodziny i ten wyjazd to prezent jej marzeń. Jednak to nie był koniec niespodzianek, ponieważ muzyk, jak podaje fakt.pl, oświadczył się Mai, czego ona kompletnie się nie spodziewała.

Stylistka jest bardzo zaskoczona, a niedawno w rozmowie z tabloidem przyznała, że coraz poważniej myśli o założeniu rodziny:

Powiem szczerze, że coraz bardziej pragnę dziecka i czuję, że jestem gotowa. W kwietniu stuknie mi 35 lat i to jest taki wiek, kiedy za chwilę może być już za późno.

Gratulujemy!

Zobacz: To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepszaMaja Sablewska z partnerem w kampanii reklamowej:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43