ONS

Sablewska skrytykowała powiększanie piersi. Obok siedziała Pietrasińska

ONS

Maja Sablewska jest częstym gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Gospodyni programu "Sablewskiej sposób na modę" występuje w roli eksperta od mody, trendów czy kreowania wizerunku. Jej ostatnia wizyta z pewnością na długo zapadnie w pamięć nie tylko telewidzom, ale również gospodarzom śniadaniówki. Przypomnijmy: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku

Dziś rano celebrytka ponownie zasiadła na kanapie DDTVN, aby porozmawiać o... piersiach. Obok niej w temacie miały wypowiadać się inne "ekspertki" - Monika Pietrasińska i Sonia Wesołowska, które słyną z dość biustów. Niekoniecznie naturalnych, szczególnie w przypadku tej pierwszej. Maja, jakby na przekór, nie wypowiadała się zbyt pochlebnie o powiększaniu piersi i obecność koleżanki zupełnie jej nie przeszkadzała.
 

Rozumiem, że czasami można powiększyć piersi, np. kobiety po dzieciach mają te piersi nie takie, jakby chciały czy powinny mieć albo w ogóle. Jeżeli powiększają piersi dla siebie, później dla mężczyzn i wszystkich dookoła to ja to rozumiem, ale nie jeśli ta kolejność jest odwrócona - wyznała Maja.


Pietrasińska przewracała tylko oczami, ale w końcu i ona została dopuszczona do głosu. Modelka często eksponuje niemal nagi biust, ale dziś twierdziła, że rzadko jest to jej intencją.
 

Ja tylko czasami ten biust eksponuję, dziś akurat nie, bo nie wypada. W moim przypadku niekiedy jest tak, że zupełnie nawet nie wiem o tym, że flesz fotografa prześwietli bluzkę i bardzo często wynikają takie sytuacje, których ja nie przewiduję do końca. Raczej nie robię tego celowo, w całości nie chciałabym, żeby był pokazany. Natomiast w pewnych kreacjach, które zakładałam, na pewno już świadomie wiedziałam, że pewna ich część będzie wystawać, oczywiście do pewnej granicy. No niestety, nie zawsze szło to zgodnie z planem i gdzieś tam, wiadomo, w chwili, gdy się odchylałam to się robił... BANG! - tłumaczyła Pietrasińska.


Sablewska chyba szybko spostrzegła, że w tym towarzystwie raczej nie znajdzie wspólnego języka. Do zabawnej sytuacji doszło też na końcu rozmowy.
 

Sablewska: Według najnowszych badań amerykańskich naukowców mężczyźni największą uwagę zwracają na...
Pietrasińska: Pośladki!
Sablewska: Nie, kości policzkowe...
Pietrasińska: Ja robię ankietę wśród moich znajomych i wszyscy mężczyźni mówią, że pośladki.


No cóż, tym razem to Sablewska nie zapomni wizyty w telewizji. Oglądaliście?

Zobacz: Sablewska spięła się z Gessler w DDTVN. Poszło o operacje plastyczne
 

Szew po powiększaniu piersi Moniki Pietrasińskiej:

Monika Pietrasińska na jednej z imprez:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33