Maja Kapłon w sukience w kwiaty
Facebook

Maja Kapłon z "The Voice of Poland" pokazała, jak wygląda po operacji! Poruszający wpis

Maja Kapłon w sukience w kwiaty
Facebook

Maja Kapłon opublikowała w sieci wzruszający wpis i pokazała swoim fanom, jak po operacji wyglądają jej plecy! Maja Kapłon, która widzowie z pewnością pamietają z programu "The Voice of Poland", już od kilku tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie przeszła poważną i skomplikowaną operację kręgosłupa.

Wokalistka od dzieciństwa zmagała się z poważnymi problemami z kręgosłupem, jednak kilka miesięcy temu jej stan gwałtownie się pogorszył - stalowy pręt, który go podtrzymywał, pękł. Życie i zdrowie Mai mogła uratować jedynie bardzo kosztowna operacja.

Na szczęście fani i koledzy z "The Voice of Poland" ruszyli z pomocą i dzięki zbiorce pieniędzy artystka mogła polecieć do USA. 

Maja Kapłon zdradza, jak teraz wygląda jej życie

Maja Kapłon operacje przeszła 6 marca. Dziś wokalistka pokazała, jak wyglądają jej plecy - Maja zaprezentowała zdjęcia sprzed i po operacji w USA.

Gwiazda "The Voice of Poland" przyznała, że dziś na nowo musi nauczyć się chodzić, stać a nawet siedzieć. Kapłon opublikowała wzruszający wpis w którym wspomina swoją walkę o zdrowie i życie!

Ostatnio nie wstawiałam nic, ani nie informowałam Was o tym co u mnie. Było ciężko okiełznać ból. Uczę się na nowo chodzić, stać, siedzieć - łapie balans. JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZYM CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI. 😭 Jako mała dziewczynka patrzyłam na siebie w lustrze i modliłam się do Bozi - chciałabym mieć proste plecki. Jako nastolatka cierpiałam z powodu braku pogodzenia się z tym, że nie mogę nosić tego co inne dziewczyny, że nie mam takiej talii itp. Jako pełnoletnia dziewczyna byłam już pogodzona z tym, że mam garba, ale miałam w głowie, że moją wartością nie jest moje ciało. Napisałam wtedy piosenkę, której częścią było: „Teraz kochaj nie co na mnie, ale to co jest w miej głowie. Kochaj nie mą nagość ciała, ale tę pod linią powiek.”🎼🎤🎸I tak zaczął się proces godzenia z moim stanem. Pokochałam się bezwarunkowo. Budowałam swoją wartość na tym, co mam do powiedzenia i na tym, jakie mam plany na siebie. 🤓- przyznaja Maja Kapłon. 

W dalszej części wpisu Maja Kapłon wspomina trudne wydarzenia, do których doszło w 2019 roku.

Nagle rok 2019 i życie odwraca się do góry nogami. Złamany pręt?! Jak to?! Nie da się zoperować?! Jak to?! 5,5 miliona złoty w USA?! Jak to?! I dalsza fala... zbiórka, koncerty, kiermasze, licytacje, programy, a wszystko naprawdę ciężko wymienić z osobna. Działy się cuda. 💔🔜❤️- napisała na Fabeooku. (...) Największy cud i powód bycia najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi - moje plecki są proste. Marzenie małej dziewczynki modlącej się wieczorami do Anioła stróża, żeby mnie strzegł i szepnął tam Bogu, że moje plecki to mógłby wyprostować - marzenie spełniło się. Jak widzicie na poniższym zdjęciu - garba nie ma, jestem prosta.❤️ Doktor Lenke powiedział przed operacją, że wyprostuje plec w 75%, jednak po 7 godzinnej operacji sam był zaskoczony oznajmiając moim bliskim, że wyprostował 90%, a po garbie prawie ani śladu. CUD- dodała.

Artystka po raz kolejny podziękowała wszystkim za pomoc i wsparcie. A jak dzś wygląda jej życie?

Teraz mieszkam w Newark, dużo chodzę, rehabilitacja, zdrowa żywność, odpoczynek i świeże powietrze. Będzie tylko lepiej. Za trzy tygodnie kontrola u dr i będę mogła wracać. Jestem przeszczęśliwa, dziękuje WAM za tę szansę. Można, naprawdę się da - wyprostować kręgosłup, który jest w rozsypce. 🤯- czytamy na Facebooku. 

Zobaczcie cały wpis Mai Kapłon na Facebooku. Spójrzcie tylko na zdjęcia jej pleców!

Zobacz także: Maja Kapłon prosi fanów o modlitwę... Wzruszające nagranie gwiazdy "The Voice of Poland"

Maja Kapłon pokazała, jak wyglądają jej plecy po operacji w USA.

Artystka dzięki zbiórce internetowej mogła przejść operację ratującą nie tylko jej zdrowie, ale też życie.

Maja Kapłon
Instagram

 

Więcej na temat The Voice of Poland
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48