Najlepsze fryzury wyszczuplające twarz: Maja Hyży
East News

Maja Hyży wróciła do naturalnego koloru włosów! Przypomina teraz... Natalię Kukulską?

Najlepsze fryzury wyszczuplające twarz: Maja Hyży
East News

Już nie brązowe, a czarne! Maja Hyży zdecydowała się na zmienić kolor włosów, czym zaskoczyła swoich fanów. Do tej pory artystka unikała metamorfoz, a jednak przyszedł czas na zmiany! Nową fryzurą Maja pochwaliła się na Instagramie, a internauci porównali gwiazdę do... Natalii Kukulskiej. Czy panie są do siebie podobne? Zobaczcie!

Maja Hyży zmieniła kolor włosów 

Obok Mai Hyży zdecydowanie nie da się przejść obojętnie. Piosenkarka jest bardzo piękną kobietą, którą wyróżniają duże oczy, długie włosy i tatuaże na ciele! Gwiazda jest miłośniczką malunków. Jeden ze wzorów zaprojektowali nawet dla niej synowie!

Ostatnie zdjęcie na Instagramie Mai zachwyciło fanów, choć gwiazda nie pochwaliła się nowym tatuażem. Tym razem zdecydowała się zmienić coś w swoim wyglądzie. Padło na włosy. Wokalistka wróciła do naturalnego odcienia i zmyła brązową farbę. Warto przypomnieć, w takim wydaniu gwiazda debiutowała w programie "X Factor". Czy w ten sposób odmłodziła się? Zdecydowanie!

Zobacz także: Maja Hyży wyszła za mąż?! Opublikowała zdjęcie w ślubnej kreacji

Piękna😍

! Od zawsze zachwycam się Twoją urodą 😍 piękny makijaż ale te włosy! No mega!

Ale ona podobna do Natalii Kukulskiej

Jak Jasmine Z Bajki Disneya 💜 - pisali internauci.

Maja podziękowała fanom za ciepłe słowo i napisała, że już kilkukrotnie słyszała ten komentarz o Natalii. Czy coś w tym jest? Poniżej prezentujemy fotki gwiazd!

Udana metamorfoza Mai?

Maja Hyży
Eastnews

Czy Maja jest podobna do Natalii?

Kukulska/Hyży
Eastnews

 

Więcej na temat Maja Hyży
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49