ONS

Maja Frykowska ostatnio wycofała się z bywania na wydarzeniach publicznych. Po tym jak do sieci wyciekł film, w którym gwiazda opowiada o swoim nawróceniu, zamiast zrobić tournee po programach śniadaniowych, tak jak oczekiwali tego prawie wszyscy, ona przeszła do życia codziennego i zajęła się realizowaniem własnych projektów. Zobacz: Maja Frykowska nawróciła się.

Na swoim Facebooku Maja podziękowała fanom za wsparcie i napisała, że przygotowuje projekt, o którym wkrótce powie więcej. Za kulisami mówi się, że prezenterka Tele 5 zagra w jednym z polskich seriali, albo (jak powiedziała Agnieszka Jastrzębska w "Dzień Dobry TVN") szykuje się do roli w spektaklu o jednej z ikon kina. Tymczasem metamorfoza Mai trwa w najlepsze. Po zatrudnieniu stylisty i wybieraniu bardziej kobiecych stylizacji, Frykowska postanowiła zmienić... kolor włosów.

Swoją nową fryzurę Maja zaprezentowała na oficjalnym Facebooku. Gwiazda zrezygnowała z jasnego blondu i wybrała ciemniejszy odcień o złotym połysku. Mówi się, że nowa fryzura to nowy etap w życiu kobiety. Jeśli tak jest, trzymamy kciuki by wszystkie plany zawodowe i prywatne gwiazda zakończyła sukcesem.

Jako jasna czy ciemna blondynka? Który kolor bardziej pasuje do Mai Frykowskiej? Zagłosuj w naszym sondażu poniżej:

chimera

Więcej na temat Maja Frykowska