East News
Newsy

Maja Frykowska została zgwałcona! Jej oprawca nie żyje. "Bóg to sam załatwił"

Maja Frykowska została zgwałcona! Jej oprawca nie żyje. "Bóg to sam załatwił"

 

Maja Frykowska (wcześniej Agnieszka - przyp. red.) znowu o sobie przypomniała. Wszystko za sprawą jej autobiografii, która niedawno pojawiła się na sklepowych półkach. Maja Frykowska rozlicza się w niej ze swoją przeszłością. Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu celebrytka uchodziła za największą skandalistkę w polskim show-biznesie. Wszyscy pamiętali jej występ w programie "Big Brother", gdzie na oczach milionów widzów pozwoliła sobie na namiętne zbliżenie ze swoim kolegą w jacuzzi. Później nie było lepiej. W programie "Bar" również nie pokazała się z dobrej strony. Alkohol, skandale - na szczęście to już przeszłość. Maja Frykowska zmieniła nawet imię, aby nikt nie kojarzył jej z tamtą zbuntowaną dziewczyną. Oprócz tego celebrytka zapewnia, że nawróciła się i teraz Bóg oraz rodzina są dla niej najważniejsi. 

 

Zobacz także: Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom! Szokujące wyznanie celebrytki: "Ryczałam, wykręcało mnie"

 

Jak Maja Frykowska odbudowała pewność siebie? „Pomógł mi Bóg”

Maja Frykowska została zgwałcona. Fragmenty książki

 

W swojej książce Maja Frykowska sporo miejsca poświęca przeszłości. Celebrytka nie ukrywa, że nie była święta. Imprezy, narkotyki, alkohol. Wiele razy skończyło się to dla niej źle. Tak jak tej feralnej nocy, o której zdecydowała się opowiedzieć po raz pierwszy w swojej autobiografii. Gdy była pod wpływem narkotyków, padła ofiarą gwałtu. Jej oprawcą stał się jej... chłopak!

 

Następnego dnia, kiedy poszłam do pracy, wciąż jeszcze otumaniona narkotykiem, który dodano mi do drinka, zwolniono mnie z niej, bo sprawiałam wrażenie pijanej. Młoda dziewczyna, o której wiadomo, że jest "imprezowa", bierze narkotyki, została zgwałcona? Na własną prośbę! Tak by to wyglądało. Nie miałam żadnego wsparcia. Nie wiedziały o tym ani moja mama, ani babcia. Dowiedzą się dopiero teraz. Bardzo długo się z tym mierzyłam, ta rysa zostanie we mnie już na zawsze - czytamy w książce Mai Frykowskiej. 

 

Celebrytka wyznała, że bała się pójść na policję. Powstrzymywał ją przed tym wstyd. Dwa miesiące później stało się coś, co niektórzy nazwaliby karą dla gwałciciela. Oprawca Frykowskiej zginął bowiem w wypadku samochodowym! 

 

- Bóg to sam załatwił - stwierdziła Maja Frykowska w swojej książce.

 

Czytaliście już autobiografię Mai Frykowskiej? Co o niej myślicie?

 

POLECAMY: Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką! "Zero profesjonalizmu, DNO"

 

Pamiętacie dawną Frytkę?

Frytka na okładce Playboya

 

Teraz to zupełnie inna osoba

Maja Frykowska w Dzień Dobry TVN
EOS

Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN
Newsy
Maja Frykowska zdradza kulisy głośnego wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Co pomogło jej przetrwać atak Rusin i Kraśko?
Maja Frykowska zdradza kulisy głośnego wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Co pomogło jej przetrwać atak Rusin i Kraśko?
Maja Frykowska w Cannes 2013
Newsy
Maja Frykowska w kreacji Anny Krzyżanowskiej
Maja Frykowska w kreacji Anny Krzyżanowskiej

Zobacz i oceń jak wyglądała

East News
Newsy
MIAŻDŻĄCA krytyka widzów "DDTVN" zmusiła Kingę Rusin do tego wpisu? W ten sposób chce przeprosić Frytkę?
Widzieliście ten program?

  Maja Frykowska odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o swojej niezwykłej przemianie. Przypomnijmy, że "Frytka" zasłynęła w mediach jako skandalistka. Cała Polska dyskutowała o jej namiętnych scenach w jacuzzi w programie "Big Brother" . Później celebrytka zaliczyła także kilka rozbieranych sesji. Jednak teraz Maja Frykowska zapewnia, że tamta dziewczyna to już przeszłość. Celebrytka na dowód tego zmieniła nawet imię z Agnieszki na Maję. Oprócz tego Frykowska twierdzi, że spokój odnalazła w modlitwie, a Bóg zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Właśnie o tych aspektach Maja Frykowska opowiada w "Dzień Dobry TVN" . Dziewczyna nie spodziewała się jednak, że prowadzący śniadaniówkę zaatakują ją serią niepotrzebnych i podchwytliwych pytań. Zachowanie Piotra Kraśk i  i Kingi Rusin oburzyło internautów.    Zobacz: Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką. "Zero profesjonalizmu, DNO!"   Wygląda na to, że Kinga Rusin poczuła, że jest winna kilka słów wyjaśnienia. Na jej Instagramie pojawił się bowiem obszerny wpis poświęcony wizycie Mai Frykowskiej w "Dzień Dobry TVN". O dziwo Kinga Rusin przekonuje w nim, że jest pełna podziwu dla "Frytki" i tego, co dziewczyna zaprezentowała na kanapie w śniadaniówce.    - Świetna opowieść Mai Frykowskiej o nawróceniu dziś w DDTVN. Czy uwierzyłam? Tak, tym bardziej, że sama w różnych kwestiach nawróciłam się nie raz, a wiara chrześcijańska jest dla mnie ważna. Miałam i mam jeszcze trochę wątpliwości, bo na początku „Frytka” nie chciała jednoznacznie odciąć się od swojej kontrowersyjnej przeszłości i uznać jej za błąd. Ale dopytana to wyjaśniła. Uwierzyłam też w to, że pojawiła się w telewizji ponownie po to, żeby zachęcać do nawrócenia, a nie po to, by dzięki spektakularnemu nawróceniu wrócić na pierwsze strony gazet,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner