AKPA/ONS

Maja Frykowska przeszła ogromną metamorfozę. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zauważyliśmy jak stała się w pełni kobietą z klasą, której nie trzeba podpowiadać co ma na siebie załozyć. Jej ostatnia stylizacja jest najlepszym na to dowodem.

Aktorka pojawiła się na premierze filmu Agnieszki Holland "W ciemności". Kiedy inne zaproszone gwiazdy wybrały szaro-czarne stylizacje, nijak nie wyróżniające się z tłumu, Maja postawiła na krwistą czerwień, która bardzo dobrze wpasowała się w jej kanon urody.

Czerwona sukienka z River Island z rozcięciem do lewego uda podkreśliła jej sylwetkę. Stawiając na sieciówkę Frykowska uwolniła nas od ciągle obecnych na salonach, aż do znudzenia, kreacji Zienia, BohoBoco i Boneckiego, udawadniając przy okazji że nie drogą sukienką można tak samo (albo i bardziej) ująć klasą i delikatnością.

Sukienkę Maja zestawiła z butami "gladiatorkami" na obcasie od Giuseppe Zanottiego oraz srebna torbką Parfois. Na lewej ręce założyła także złotą bransoletę Mango. Całość Maja podkreśliła delikatnym makijażem z modnymi beżowymi ustami i fryzurą w stylu gwiazdy z Hollywood.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnia stylizacja Mai, która nas wprost zachwyciła.

chimera

Więcej na temat Maja Frykowska