Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maja Bohosiewicz
Instagram
Newsy

Maja Bohosiewicz jednak zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Długo trzymała to w tajemnicy!

Maja Bohosiewicz zdradziła płeć swojego dziecka! Do tej pory aktorka bardzo oszczędnie dawkuje informacje o swoim dziecku. Wydała nawet specjalne oświadczenie na Instagramie, w którym stanowczo zapewniła, że nie pokaże zdjęcia maluszka i nie poda do publicznej wiadomości jego imienia. Maja Bohosiewicz napisała, że chce ten szczególny czas spędzić na celebrowaniu macierzyństwa i życie rodzinnego. Gwiazda jednak chyba powoli zaczyna się wyłamywać ze swoich deklaracji. ;)

 

Polecamy: Dziecięcy akcent w dekoracji stołu na chrzest. Różowy czy niebieski?

 

Niedawno pokazała pierwsze zdjęcie dziecka, na którym wprawdzie było widać tylko stópki, ale jednak. ;) A teraz zdradziła, że jest mamą... chłopca! Na swoim profilu pokazała fotkę kwiatów, które miał jej "sprezentować" synek.

Kwiaty dostałam od Syna. Na kartce napisał, że mnie kocha. I że będzie spał noce całe. Dziękuje. Trzymam za słowo - napisała Maja Bohosiewicz.

Uroczy gest! Gratulujemy Mai! Taki syn to skarb. ;)

 

Zobacz też: Maja Bohosiewicz wraca do formy po narodzinach dziecka! Jak? Pokazała zdjęcie!

 

Maja Bohosiewicz zdradziła, że urodziła synka.

Kwiaty
Instagram

Aktorka na razie nie podała jednak jego imienia.

Maja Bohosiewicz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Bohosiewicz w szarej sukience
Newsy
Jak wygląda mieszkanie Mai Bohosiewicz? Zobaczcie jej ZDJĘCIA na Instagramie
Jak wygląda mieszkanie Mai Bohosiewicz? Zobaczcie jej ZDJĘCIA na Instagramie
Maja Bohosiewicz w szarej sukience
Newsy
Maja Bohosiewicz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka! Jest naprawdę urocze... Zobaczcie
Nie spodziewaliśmy się, że Maja podzieli się takim zdjęciem!

Maja Bohosiewicz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka! Aktorka niedawno została po raz pierwszy mamą i całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Na jej profilu na Instagramie nieustannie pojawiają się fotki dodatków dla dzieci, projektów Mai Bohosiewicz i zdjęcia ze spaceru. Kilka tygodni temu gwiazda wydała też oświadczenie, w którym poinformowała, że nie ma zamiaru pokazywać dziecka i chce to zachować w sferze prywatnej. Nie zdradzi też jego imienia i płci. Ostatnio jednak Maja Bohosiewicz i jej partner postanowili zrobić sobie sesję rodzinną z ukochanym dzieckiem. Efektem tych działań aktorka pochwaliła się na Instagramie. Musimy przyznać, że zdjęcie jest naprawdę słodkie, a być może aktorka niebawem pokaże coś więcej. Podobną fotką po narodzinach dzieci pochwaliła się Anna Guzik, która też mocno chroni sferę prywatną. Tymczasem zobaczcie urocze zdjęcie Mai Bohosiewicz!   Zobacz:  Maja Bohosiewicz zachwyca się macierzyństwem i zapewnia: "Za 4 tygodnie codziennie rano będzie pobiegane"​   Maja Bohosiewicz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka Aktorka jest zachwycona macierzyństwem

Maja Bohosiewicz na pierwszym spacerze z dzieckiem
Newsy
Maja Bohosiewicz urodziła! Pokazała wymowne zdjęcie... ze spaceru! "Dumna matka"!
Gratulacje!

Maja Bohosiewicz urodziła! Aktorka pokazała wymowne zdjęcie na swoim Instagramie ze spaceru z psem. Na fotce znalazł się również wózek dziecięcy, a sama zainteresowana napisała: Mamy dzisiaj chill. Czytamy Shantaram, spacerujemy z Lisią. #DumnaMatka #familyLife - napisała Maja Bohosiewicz. Lisia to oczywiście jej pies : ) Aktorce udało się ukryć moment, kiedy została mamą. Jakiś czas temu pokazywaliśmy jej ostatnie fotki, kiedy to jeszcze podkreślała ciążowy brzuszek. Nam udało się również dowiedzieć, że Maja Bohosiewicz urodziła synka. Gwiazda nie chce jednak zdradzać imienia.   Maja Bohosiewicz przez okres ciąży cały czas przygotowywała się do roli matki. Założyła nawet swojego bloga, gdzie wraz z innymi mamami wymieniała się doświadczeniami.  Ojcem dziecka jest wieloletni partner aktorki, Tomasz Kwaśniewski.   Serdecznie gratulujemy i życzmy zdrowia!   Zobacz także: Maja Bohosiewicz pokazała prezenty, jakie dostała z okazji dnia dziecka. ZDJĘCIE   Maja Bohosiewicz urodziła. Pokazała zdjęcie na Instagramie. Jaka płeć? Według naszych ustaleń - chłopiec.   Maja Bohosiewicz jest już szczęśliwą mamą.   Gratulacje!   Czekamy na więcej zdjęć!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner