Instagram
1/4
Instagram

 

Maja Bohosiewicz od kilku dni jest szczęśliwą mężatką. W sylwestrową noc celebrytka poślubiła swojego wieloletniego partnera i ojca dwójki jej dzieci, Tomasza Kwaśniewskiego. Huczna impreza przyciągnęła tłumy znanych osób. Na weselu gościła między innymi Zosia Zborowska ze swoim partnerem, Andrzejem Wroną, Olga Frycz, Magdalena Pieczonka, a nawet Kamil Durczok. Nie zabrakło oczywiście również najbliższych panny młodej na czele z jej siostrą, Sonią Bohosiewicz. Zabawa trwała do samego rana. Po tych szaleństwach para zdecydowała się wyruszyć w podróż poślubną. Gdzie się udali? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Maja Bohosiewicz pokazała drugą suknię ślubną! Była znacznie skromniejsza i krótsza, ale czy... ładniejsza? Zobaczcie! 

2/4
Instagram

 

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski: gdzie pojechali w podróż poślubną?

 

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski wybrali egzotyczny kierunek. Para wygrzewa się właśnie w Dubaju, gdzie często można spotkać polskie gwiazdy. Maja Bohosiewicz pochwaliła się już pierwszymi zdjęciami z tej wyprawy. Przy okazji podzieliła się z fanami refleksją na temat obyczajów panujących w tym kraju. 

 

- Co robić w tym mieście, gdzie się udać, co przeżyć? Mieście, które zaskakuje swoją nowoczesnością, a z drugiej strony kobiety w tym kraju mają przekichane. Z ciekawostek za gwałt jest tu kara śmierci (to się chwali!) ale żeby uznać kogoś winnego gwałtu, trzeba mieć czterech świadków płci męskiej wyznania muzułmańskiego. Rozumiem, że w statystykach kobiety czują się tu zaopiekowane, gwałtu nieodnotowano. 🤷🏼‍♀️ arabskie kraje chyba nigdy nie staną się moimi ulubionymi destynacjami. Przymykam oko, oddaję się kontemplacji i myślę wciąż, ile jeszcze czasu upłynie, zanim my kobiety będziemy wyemancypowane?  - napisała pod zdjęciem Maja Bohosiewicz. 

 

Celebrytka pokazała także romantyczne fotografie ze swoim ukochanym mężem. Musimy przyznać, że niezły z niego przystojniak! Zobaczcie kolejny slajd i przekonajcie się sami!

3/4
Instagram

 

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski to świetnie dobrana para. Oboje mają smykałkę do interesów. Para poznała się kilka lat temu. Niedługo potem na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Zachariasz. Chwilę później para postarała się o rodzeństwo dla chłopca. W 2017 roku na świat przyszła ich córeczka, Leonia. Niedawno Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski zamieszkali w nowym domu, który wspólnie urządzali. Życzymy im dużo szczęścia! 

4/4
Instagram

 

A wy lubicie wyjeżdżać za granicę? A może wolicie spędzać urlop w Polsce? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Maja Bohosiewicz