Maja Bohosiewicz pokazała, jaki dostała prezent na Dzień Dziecka
Instagram

Maja Bohosiewicz pokazała prezenty, jakie dostała z okazji dnia dziecka. ZDJĘCIE

Maja Bohosiewicz pokazała, jaki dostała prezent na Dzień Dziecka
Instagram

Maja Bohosiewicz pochwaliła się zaskakującym prezentem, jaki dostała z okazji Dnia Dziecka. I chociaż większość gwiazd uczciła święto najmłodszych pokazując zdjęcia sprzed lat, to ciężarna aktorka nie uległa tej modzie i pokazała, że ona również czuje się dzieckiem. Okazuje się, że przyszła mama dostała m.in. nowoczesne żelazko.

Stara Meksykanka w ponczo prawde wam powie. Każdy jest dzieckiem dopóki żąda prezentów 1szego czerwca! #DzieńDziecka #chciałamDostaćŻelazko #ChciałamDostaćDresy #JestemSzczęściarą #ZaRokChceGarnkiZNierdzewki- napisała Maja Bohosiewicz.

My zwróciliśmy uwagę, że Maja Bohosiewicz, która lada dzień zostanie mamą wciąż wygląda świetnie!  Musimy przyznać, że ciężarna gwiazda promienieje. Widać, że ciężkie treningi nawet w zaawansowanej ciąży przyniosły spektakularne efekty.

 

Zobaczcie, jak wygląda Maja Bohosiewicz tuż przed porodem i jaki dostała prezent z okazji Dnia Dziecka. Wy również w środę świętowaliście?


Zobacz także: Jak wygląda mieszkanie Mai Bohosiewicz? Zobaczcie jej ZDJĘCIA na Instagramie

 

Maja Bohosiewicz pokazała prezent, jaki dostała na Dzień Dziecka.

Ciężarna aktorka świętowała Dzień Dziecka.

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05