Maja Bohosiewicz ostro do hejterki na Instagramie
Instagram

Maja Bohosiewicz ostro do hejterki: "Twarz zalana tłuszczem". Mocna reakcja na krytyczny wpis!

Maja Bohosiewicz ostro do hejterki na Instagramie
Instagram

Maja Bohosiewicz w bardzo mocnych słowach odpowiedziała na hejt w sieci! Gwiazdy bardzo często muszą zmierzyć się z ostrą krytyką internautów, którzy w sieci zamieszczają krytyczne i bardzo obraźliwe komentarze. Jedni usuwają negatywne wpisy, inni- jak właśnie Maja Bohosiewicz - odpowiadają swoim hejterom. Aktorka nie przebierając w słowach odpowiedziała jednej z internautek, która pod  najnowszym zdjęciem Mai na Instagramie, stwierdziła, że jej twarz wygląda "okrutnie źle". 

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki idzie na wojnę z hejterem! Pokazał jego ZDJĘCIE z rodziną i ostrzega: "Odwiedzimy Ciebie".

Maja Bohosiewicz odpowiada hejterce

Na profilu Mai Bohosiewicz na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza. Po tym, jak jedna z internautek zarzuciła aktorce korzystanie z usług medycyny estetycznej, Maja ostro jej odpowiedziała!

Bardzo lubię Pani wpisy, teksty etc. Alee przepraszam za szczerość, proszę nie traktować tego jako hejt, ale Pani Maju, Pani twarz wygląd okrutnie źle.😢 za dużo zabiegów medycyny estetycznej 😢 Pzd- napisała jedna z internautek.

Bardzo dziękuje za szczerość! Ja tez bardzo panią szanuje jako moją followerke i muszę powiedzieć ze powinna pani schudnąć. Twarz niestety zalana tłuszczem nie komponuje się ładnie na Profilowym IG - odpowiedziała Maja Bohosiewicz. 

To jednak nie koniec wymiany zdań pomiędzy internautką a Mają. Dziewczyna odniosła się do ostrego wpisu aktorki...

Ha ha, dziękuje! Właśnie planuje zabrać sie za ostry trening. Proszę mi wybaczyć mija szczerość mam chyba po mamie😂 ale szacun za feadback, twarda odpowiedź. pzd- napisała internautka. Hahaha ale z tym schudnieciem to Pani wtrafila - gratuluje dobrego oka 😂😉 (pisownia oryginalna).

Jak na tak zaskakującą odpowiedź zareagowała Maja Bohosiewicz?

trzymam kciuki- odpisała krótko.

Waszym zdaniem Maja Bohosiewicz przesadziła? A może reakcja aktorki jest adekwatna do obraźliwego komentarza, na jaki pozwoliła sobie internautka?

 

Zobacz także: ANNA LEWANDOWSKA POZYWA HEJTERKĘ, KTÓRA ŻYCZYŁA JEJ ŚMIERCI! CZY POWSTRZYMA NIENAWISTNE KOMENTARZE?

 

Maja Bohosiewicz odpowiedziała na wpis hejterki.

Maja Bohosiewicz ostro do hejterki na Instagramie
Instagram

 

Aktorka zamieściła w sieci ostry wpis.

Maja Bohosiewicz w ciemnych włosach

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22