Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz
Instagram
1/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

W sierpniu tego roku Maja Bohosiewicz urodziła drugie dziecko - córeczkę Leonię. Gwiazda ma też kilkuletniego synka Zachariusza. Na swoim profilu na Instagramie często porusza tematy związane z ciążą i macierzyństwem. Jej wpisy cieszą się dużą popularnością, ale jeszcze nigdy wcześniej nie wzbudziły takich emocji, jak wpis Mai o biciu dzieci. Zobacz na kolejnych stronach galerii, co napisała Maja Bohosiewicz i jaka była reakcja Internautek!

 

Zobacz: MAJA BOHOSIEWICZ JUŻ TAK NIE WYGLĄDA. AKTORKA ZREZYGNOWAŁA Z BLONDU!

2/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz długo przygotowywała się do opisania swojego stanowiska, dotyczącego bicia dzieci i zanim to zrobiła, już została shejtowana! 

 

Jedna z was postanowiła mnie skrytykować zanim go jeszcze napisałam, bo co ja mogę wiedzieć o biciu skoro mam dwójkę małych dzieci, z którymi jeszcze nie mam problemów wychowawczych. Idąc tym tropem na temat zabijania zdanie mieć może tylko morderca a na temat narkotyków narkoman. Dziwi mnie również fakt, że klapsy mają coś wspólnego z wychowaniem - napisała Maja Bohosiewicz.

 

Gwiazda nie poddała się jednak i opisała sytuację, która spotkała jej znajomego. Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Zobacz: MA PŁASKI BRZUCH, CHOĆ JEST W 6. MIESIĄCU CIĄŻY! PRZYCZYNA JEST NAPRAWDĘ POWAŻNA...

3/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz zdradziła, że jej znajomy opisał na forum, że bicie jest złe, ale raz zdarzyło mu się dać klapsa synkowi, który włożył palce do kontaktu. 

 

Ktoś przeczytał, po mailu odszukał kto to i napisał do prezesa firmy w której pracuje, że ich pracownik pochwala publicznie bicie dzieci. Wszyscy oburzeni, że donosicielstwo, że ludzie są chorzy itp. A ja sobie myśle, że dobrze, że istnieje w ludziach taka postawa ażeby stanąć w obronie małych ludzi, którzy sami o siebie nie zawalczą. Osoby publiczne, osoby piastujące wysokie stanowiska publicznie POWINNY dawać dobry przykład i edukować innych, że kary cielesne to porażka wychowawcza i słabość karającego - napisała Maja. 

 

Zobacz: WAKACJE Z DZIECKIEM: CO SPAKOWAĆ DO WALIZKI? 

4/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz dobitnie podkreśliła również, że dawanie klapsów dziecku to nigdy nie jest konieczność, a jedynie porażka, za którą trzeba przeprosić. Aktorka jest zdania, że poprzez bicie nie wychowanie się empatycznego i mądrego człowieka, a jedynie wytresowanego.

 

Pamiętajcie traktujmy nasze dzieci z szacunkiem, pamiętajmy o wyznaczniu granic, pamiętajmy o słowie: NIE, ale nigdy przenigdy NIE UŻYWAJMY PRZEMOCY ANI FIZYCZNEJ ANI SŁOWNEJ - napisała Maja Bohosiewicz.

 

Reakcja jej fanek jest zaskakująca!

 

Zobacz: CO KUPIĆ DZIECKU NA PREZENT?

5/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Wiele fanek poparło Maję Bohosiewicz, ale znalazły się takie, które popierają… bicie dzieci! 

 

 Aż śmiać mi się chce z ludzi którzy twierdzą że lekki klepnięcie dziecka po pupie to przemoc i znęcanie się nad dzieckiem. . 😂😂😂😂😂😂

 

trudno Maju nie musimy się zgadzać,bardzo Cie szanuje,cenie za szczerość,w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam natmomiast tu niestety NIE..

 

nie uważam też że lekkie klepnięcie dziecka po pupie pół żartem pół serio jest czymś złym, bo gorsze rzeczy się dzieją na świecie

 

Maju, gdy dziecko po raz 10-ty wybiega na ulicę na czerwonym świetle, to możesz już nie mieć tej okazji, by spojrzeć mu głęboko w oczy i wytłumaczyć. Naszym obowiązkiem jest uczyć dziecko co można a co nie. W niektórych sytuacjach innego wyjścia niż nasza gwałtowna reakcja. W jego głowie musi zakodować się moment, kiedy robi coś, co zagraża jego życiu lub zdrowiu! 

 

Między Internautkami  wybuchły również kłótnie! A jakie jest wasze zdanie? Popieracie Maję Bohosiewicz?

 

Zobacz: 5 RZECZY, KTÓRE RODZICE MÓWILI CI W DZIECIŃSTWIE

Więcej na temat Maja Bohosiewicz