Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Maja Bohosiewicz na wakacjach
Facebook
Newsy

Bohosiewicz pojechała na egzotyczne wakacje. Nie spędza ich sama

Kto jej towarzyszy?

Metamorfozy gwiazd w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wymagają od uczestników ogromnych nakładów pracy i cierpliwości. Efekty są jednak znakomite - każdy z występów powala na kolana zarówno publiczność, jak i jurorów. Nie inaczej było w ostatnim odcinku show, gdzie na scenie zobaczyliśmy m.in. Maję Bohosiewicz jako Kamila Bednarka. Przypomnijmy: Powrót "TTBZ" po dwutygodniowej przerwie. Niezwykłe metamorfozy gwiazd w piątym odcinku

Nic dziwnego, że artyści w przerwach w nagraniach chcą jak najwięcej odpocząć. Z wolnego czasu skorzystała m.in. Maja. aktorka wybrała się na urlop do Egiptu. Bohosiewicz nie spędza go sama. Na zdjęciach, którymi pochwaliła się na Facebooku można zobaczyć również przystojnego mężczyznę. Widać, że gwiazda świetnie czuje się w nadmorskim kurorcie. Do Polski z pewnością wróci pełna energii i pomysłów.

Takiej słonecznej pogody możemy pozazdrościć.

Zobacz: Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i...Maja Bohosiewicz na imprezie "Party":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zwiastun Twoja Twarz Brzmi Znajomo
YouTube
Newsy
Trzeci odcinek TTBZ przed nami. Skrzynecka w szoku po występie... [WIDEO]
Zobaczcie gorący zwiastun

Już w najbliższą sobotę zobaczymy trzeci odcinek programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " - jednego z największych hitów telewizyjnych tej jesieni. W poprzednim tygodniu zwycięstwo wywalczyła sobie Maja Bohosiewicz , która doskonale wcieliła się w lidera zespołu Rammstein. Przypomnijmy:  Niesamowite metamorfozy gwiazd w drugim odcinku "TTBZ" W przyszłą sobotę na scenie również nie zabraknie emocji. Na scenie zobaczymy m.in. Mile Cyrus, w która wcieli się Magda Steczkowska czy Jacka Kawalca jako Marylę Rodowicz. Sądząc po zapowiedzi nowego odcinka i minie Katarzyny Skrzyneckiej po jednym z występów, możemy spodziewać się, że będą to naprawdę spektakularne metamorfozy.  Macie swoich faworytów? Zobacz:  Steczkowska odmawiała wzięcia udziału w TzG. Do TTBZ namówiła ją inna gwiazda Drugi odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Kuba Molęda jako Margaret w drugim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat
Newsy
To nie była udana parodia. Molęda jako Margaret w TTBZ [WIDEO]
Nawet sama Margaret ma wątpliwości

Pierwszy odcinek drugiej edycji " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " bardzo wysoko podniósł poprzeczkę. Na scenie pojawiła się m.in. Doda (w tej roli Maja Bohosiewicz) czy Michał Wiśniewski (Marek Kaliszuk). Wielkim zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Artysta zebrał same pochwały. Przypomnijmy:   Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów W sobotnim odcinku show Molęda musiał zmierzyć się z Margaret . Kuba wykonał największy hit wokalistki - "Thank you very much". Uczestnik miał trudne zadanie - musiał naśladować nie tylko delikatny głos, jaki ma artystka, ale także jej kobiece ruchy na scenie . Niestety, jurorzy nie do końca docenili jego metamorfozę, przez co znalazł się na jednym z najniższych miejsc w rankingu. Również sporo wątpliwości miała Margaret. - Hmm... Czy ja tak robię? Dziękuję i gratuluję - powiedziała krótko A jak wam się podoba ten występ? Zobacz:  Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję Metamorfozy gwiazd w drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Kuba Molęda jako Conchita Wurst
YouTube
Newsy
Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów [WIDEO]
Jak wypadł?

W sobotę ruszyła druga edycja programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " . Już w pierwszym odcinku nie zabrakło wielkich emocji i mnóstwa dobrej zabawy. Bezkonkurencyjna okazała się Joanna Liszowska , ale to występ Mai Bohosiewicz , która wcieliła się w Dodę , cieszył się największym zainteresowaniem. Po jej show na scenie pojawiła się sama zainteresowana. Przypomnijmy:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Wielu widzów czekało również na metamorfozą Kubę Molędy . Wokalista wylosował Conchitę Wurst - kontrowersyjną zwyciężczynię tegorocznej Eurowizji. Molęda miał trudne zadanie - Conchita swoim show porwała całą Europę. Kuba stanął jednak na wysokości zadania, a jurorzy nie ukrywali swojego podziwu, przez co zajął stosunkowo wysokie miejsce w rankingu.  A jak wam się podoba? Zobacz:  Ups... Tak telewizja działa na wyobraźnię. Matka Oli Kisio o TTBZ   Porównajcie z oryginałem: Metamorfozy w pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner