Bohosiewicz czarne włosy
Instagram

Maja Bohosiewicz już tak nie wygląda. Aktorka zdecydowała się na dużą metamorfozę!

Bohosiewicz czarne włosy
Instagram

Maja Bohosiewicz przyzwyczaiła nas do swoich długich, blond włosów. Aktorka rzadko decydowała się na zmiany w swoim wyglądzie, oczywiście, nie licząc metamorfoz przeprowadzanych na potrzeby ról filmowych. O ile małe zmiany nikogo nie dziwią, ta zmiana naprawdę zaskakuje...

 

Bohosiewicz zdecydowała się przefarbować swoje blond włosy i postawiła na czerń. Zdjęcie z nowym kolorem włosów opublikowała na instagramie. Włosy są też znacznie krótsze. Nowy look bardzo spodobał się fanom aktorki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Ładnie Ci w ciemnych włoskach :)

Pieknie w czarnym

Kocham!❣❣❣❣❣ te wlosy

Zobacz:  Ile wzrostu mają polskie gwiazdy? Na zdjęciach wyglądają jak modelki, ale wiele z nich ma mniej niż 170 cm!

 

Maja Bohosiewicz jako instamatka...

 

Pozytywne komentarze pochodzą przede wszystkim od fanek Mai na instagramie. Aktorka jest tam znana jako instamatka, która w social media pokazuje swoje prawdziwe życie, a nie tylko wyidealizowane obrazki. Często porusza też kontrowersyjne tematy, jak te dotyczące metod wychowawczych czy zarabiania na polecanych produktach. Szczere posty, publikowane przez Bohosiewicz, cieszą się coraz większą popularnością i są doceniane przez inne kobiety, co widać po tysiącach komentarzy pod zdjęciami. 

 

A jeśli chodzi o nowy wygląd to można podejrzewać, że duża zmiana wizerunkowa będzie też zapowiedzią zmian w życiu? Może aktorka przygotowuje się do nowej roli lub weźmie udział w jakimś nowym projekcie ? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obiecuje, że jak kiedyś nie będę miała dla was czasu, to po prostu zawieszę te działalność. Nie zapłacę nikomu za to żeby za mnie pisał wam pochlebne komentarze i szukał followersów. Ten profil powstał od podstaw prowadzony przeze mnie. Nigdy nikt tutaj za mnie nie publikował, a kwestia tego, że wam nie odpisuje na wiadomości czy nie publikuje codziennie 3zdjęć to po prostu brak czasu. Ale wole tak. Bo ja jestem Mają Bohosiewicz, a nie cholerny bot. I jeżeli w tych okienkach liczą się tylko statystyki, hasztagi, i dolary to ja go, przepraszam, ale pieprze. Codziennie odrzucając pierdylion reklam za pieniądze aby pozostać z wami szczera, bez wciskania kitu, bez mango gdynia. Chociaż rozumiem tych którzy to robią, dla nich ta działalność jest tylko kuponem do odcięcia, easy money. Nie mogę sobie na to pozwolić, bo wiem jak bardzo liczycie się z moją opinią. Miałam kilka wtop które nauczyły mnie, że wartością ponad miarę tutaj jest szczerość. Fajnie, że można tutaj też zarabiać. Bardzo się cieszę bo wkładam w instagram mnóstwo czasu i serca. Pozostaje jednak wierna swoim zasadom i ogłaszam, że NIKT NIGDY nie poprowadzi za mnie konta, nikt nie będzie was botował komentarzami, nikt nie nabije mi super statystyk żebym mogła brylować w instaświatku. W nosie mam dzisiaj tytuły instagwiazdy, tak jak nie chodze na pokazy mody, rauty i inne bale... bo wole czas spędzić z dziećmi zamiast uśmiechać się do znanych gęb, mizdrzyć do obiektywu w drogiej kiecce, którą i tak opiszą jako wór. Pokój i miłość. Instagram a nie istnagra. Love

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

Maja Bohosiewicz na bankiecie serialu "Za marzenia"

Maja Bohosiewicz na bankiecie serialu "Za marzenia"

 

 

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06