Małgorzata Rozenek wraca do pracy w TVN
ONS
Newsy

A jednak! TVN nie zapomniał o Małgorzacie Rozenek. Dostanie nowy program!

Kiedy zobaczymy go na ekranach?

Na pokazie jesiennej ramówki TVN zabrakło Małgorzaty Rozenek. Wszyscy zastanawiali się wówczas, czy czas jednej z największych gwiazd stacji właśnie się kończy. Od dawna mówiono o niezbyt dobrych wynikach programu "Piekielny hotel", który prowadziła Rozenek. Ostatecznie program z narzeczoną Radosława Majdana nie będzie miał swojej kontynuacji jesienią. Zobacz: Rozenek przeżywa utratę programu: Bywa opryskliwa, nerwowa

Okazuje się jednak, że nieobecność podczas konferencji TVN wcale nie oznacza końca współpracy Małgorzaty Rozenek ze stacją! Wręcz przeciwnie. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl zdradził, że gwiazda już za kilka miesięcy poprowadzi nowy program.

Dawniej mieliśmy sezony od września do listopada i od marca od maja. Teraz wszystko się zmienia. Pojawiają się możliwości w styczniu i lutym, musimy przygotować na ten okres atrakcyjną ofertę. Małgosia wróci do TVN w styczniu z nowym projektem, jesienią będzie nad nim pracować - zdradził Miszczak.


Fani Małgorzaty Rozenek z pewnością będą zadowoleni z tych informacji!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek pisze książkę o modzie? Mamy komentarz gwiazdy!Małgorzata Rozenek na imprezie TVN


Małgorzata Rozenek w Międzyzdrojach


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski

Edward Miszczak o Małgorzacie Rozenek
ONS
Newsy
Edward Miszczak broni Małgorzaty Rozenek i zapowiada „Nie odpuścimy jej nikomu!”
Szef programowy TVN jest bardzo zawzięty

Kariera Małgorzaty Rozenek znalazła się ostatnio na małym zakręcie. Jej program „Piekielny hotel" nie cieszył się zainteresowaniem publiczności, a dla „Perfekcyjnej Pani Domu" zabrakło miejsca w jesiennej ramówce TVN, co podobno mocno ją zdenerwowało . Na szczęście TVN nie zapomniał o niej - gwiazda poprowadzi nowy program! Zobacz: A jednak! TVN nie zapomniał o Małgorzacie Rozenek. Dostanie nowy program! O pozycję Małgorzaty Rozenek w TVN ostro walczy szef programowy stacji, Edward Miszczak , który wykreował ją na gwiazdę. W rozmowie z „Super Expressem" podkreśla, że nie odpuści jej nikomu, dopóki będzie dyrektorem: Póki ja jestem dyrektorem, na pewno będzie na mojej antenie. Ona pracuje teraz nad projektem, który pojawi się na antenie w styczniu. Małgosia Rozenek jest naszą gwiazdą od wielu sezonów tylko to jest tak, że nie w każdej ramówce można znaleźć dla pewnych projektów miejsce. To jest powiązane ze sponsoringiem - przekonuje Edward Miszczak. Zapewnia również, że stacja zainwestowała duże pieniądze w karierę Małgosi Rozenek. Jednocześnie tłumaczy się z porażki „Piekielnego hotelu": Proszę wierzyć mi w jedno. Bardzo dużo włożyliśmy w Małgosię Rozenek i nie odpuścimy jej nikomu.  „ Piekielny hotel" to był komercyjny projekt, który na komercji się trochę wyłożył - przekonuje. Taki szef to skarb! Nikt tak jak Edward Miszczak, nie wspiera swoich gwiazd. Zobacz: Edward Miszczak zachwycony Agnieszką Szulim: „Mam nową wielką gwiazdę”

Małgorzata Rozenek wraca do pracy w TVN
ONS
TV-Show
Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program "Damą być". Znamy szczegóły!
Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program "Damą być". Znamy szczegóły!

Kariera telewizyjna Małgorzaty Rozenek stanęła pod znakiem zapytania, gdy stacja TVN zrezygnowała z emisji programu “Piekielny hotel” . Gwiazda TVN nie dostała nowego programu w jesiennej ramówce, dlatego tabloidy ogłosiły koniec jej kariery.   Mimo nieprzychylnych artykułów, Edward Miszczak podkreślał, że nie zrezygnował z Małgorzaty Rozenek i znajdzie się dla niej nowy format . I dotrzymał słowa! Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, Rozenek od listopada zacznie zdjęcia do nowego programu “Damą być”! Kiedy program trafi na antenę? Być może już w styczniu , ale możliwe też, że TVN wstrzyma się z emisją do marca i program ruszy wraz z nową ramówka. Małgorzata Rozenek nauczy, jak być damą “Damą być” to program oparty na brytyjskim formacie „Ladette to Lady”, który przez wiele lat emitowany był w Wielkiej Brytanii. O co w nim chodzi? Małgorzata Rozenek wraz ze sztabem specjalistów będzie próbowała zmienić niegrzeczne i wulgarne nastolatki w prawdziwe damy. Będzie ich uczyć zasad savoir vivre, doradzać w kwestii stroju czy makijażu. Do programu mogą zgłaszać się kobiety w wieku od 18 do 27 lat.   Jak udało nam się dowiedzieć, Małgorzata Rozenek już przygotowuje się do nagrań programu, które ruszą lada moment. Tym razem gwiazda nie będzie musiała podróżować po całej Polsce, jak było w przypadku "Piekielnego hotelu" czy "Perfekcyjnej Pani domu", bo zdjęcia do nowego reality-show będą odbywały się w okolicach Warszawy.   Zobaczcie zwiastun brytyjskiej edycji.            

Małgorzata Rozenek
ONS.pl
Newsy
Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program TVN!
Ten program był marzeniem wielu gwiazd TVN!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stronią od bankietów . Choć są parą od ponad roku, to razem pojawili się tylko na dwóch imprezach: na Balu Nocy Letniej TVN oraz na urodzinach „Party”. Nowy program Małgorzaty Rozenek! Ten program był marzeniem wielu gwiazd TVN. Jednak – jak dowiedziało się „Party” – flagowy show wiosennej ramówki stacji poprowadzi... Małgorzata Rozenek  (36)! – Dyrektor programowy Edward Miszczak bardzo ją ceni i chce jak najlepiej wykorzystać jej ogromny potencjał. Dlatego prawa do nowego programu kupował z myślą o niej! Małgorzata połączy w nim swoje doświadczenie z „Perfekcyjnej pani domu” oraz „Bitwy o dom” ! – zdradza nam osoba z TVN. Jak udało nam się ustalić, Rozenek tym razem będzie robiła rewolucje, ale nie w polskich domach . – Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit! W Polsce też może odnieść sukces, bo Rozenek przyciąga przed telewizory rekordowo dużą widownię – dodaje pracownik TVN. A co na to sama gwiazda? – Niczego nie komentuję! – usłyszeliśmy, gdy poprosiliśmy ją komentarz. Czy przez nowe wyzwanie zawodowe Małgosia odwoła prywatne plany na 2015 rok? – Nie! Wszystko odbędzie się zgodnie z planem, ślub również! – uśmiecha się znajoma gwiazdy. Poprowadzi program, który na całym świecie jest hitem! Czy przez nowe wyzwanie odwoła ślub? Małgorzata zacznie pracę na planie nowego programu już w styczniu. Dlatego teraz, gdy ma jeszcze sporo wolnego czasu, chce się nacieszyć Radkiem.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner