Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia Dzień dobry TVN
Wiemy, co miała na sobie!
1/6
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia Dzień dobry TVN
Małgorzata Rozenek była gościem programu “Dzień dobry TVN”. Gwiazda wzięła udział w dyskusji na temat posyłania 6-latków do szkół i tego, jak placówki radzą sobie z tak dużą ilością dzieci. 

Co gwiazda TVN myśli o zmianach, które zostały wprowadzone w polskim szkolnictwie? Jakie zasady panują w szkole, do której chodzą jej synowie?

“Moje dzieci chodzą do szkoły francuskiej. Tam jest system nauki, taki jaki jest we Francji. Bardzo mi zależało na tym, żeby moje dzieci poznały kulturę i język francuski, bo sama jestem zakochana w tym kraju. To jest kraj, w którym dzieci zaczynają szkołę w wieku 3 lat i jest to oczywiście dostosowane do wieku i zdolności dzieci. Uważam, że to jest dobry pomysł, żeby dzieci od najmłodszych lat uczyły się nowych rzeczy i poznawały nowe osoby”, powiedziała w Dzień dobry TVN Małgorzata Rozenek.


Rozenek po wyjściu ze studia "Dzień dobry TVN" rozdała kilka autografów oraz porozmawiała z fanami. Co miała na sobie? Gwiazda postawiła na czarny płaszcz, T-shirt, szarą spódnicę marki 303 Avenue oraz skórzane kozaki Givenchy. 

 Zobaczcie zdjęcia gwiazdy opuszczającej studio “Dzień dobry TVN”.


ZOBACZ: Radek Majdan znów będzie grał w piłkę. Co na to Małgorzata Rozenek? 

2/6
Małgorzata Rozenek w programie Dzień dobry TVN
3/6
Małgorzata Rozenek w skórzanych butach
4/6
Małgorzata Rozenek w czarnym płaszczu
5/6
Małgorzata Rozenek w mini
6/6
Małgorzata Rozenek wchodzi do samochodu pod studiem Dzień dobry TVN