Małgorzata Rozenek chce obronić doktorat
ONS

Ojciec Rozenek ma jej za złe jedną rzecz. Obiecała się poprawić

Małgorzata Rozenek chce obronić doktorat
ONS

Małgorzata Rozenek odkąd zadebiutowała w show-biznesie, prowadzi bardzo zajęty tryb życia, a jej nazwisko stało się już prawdziwą marką. Imperium Perfekcyjnej Pani Domu ma się świetnie - na rynku pojawiła się właśnie już trzecia jej książka i podobnie jak poprzednie pozycje, ma szansę odnieść duży sukces. Przypomnijmy: Rozenek w mini promuje nową książkę. Takich butów nie powstydziłaby się Doda

Okazuje się jednak, że są pola, na których Rozenek nie czuje się do końca zrealizowana. A przynajmniej tak uważa jej ojciec. Jak donosi tygodnik "Świat & Ludzie", tata gwiazdy namawia ją, aby obroniła w końcu doktorat na studiach prawniczych. Małgorzata miała pierwotnie taki plan, ale sukces "Perfekcyjnej Pani Domu" i nawał obowiązków medialnych uniemożliwił jej karierę naukową. Teraz jednak obiecała, że w przyszłym roku obroni tytuł.
 

Ta delikatna kwestia spędza jej sen z powiek. Obiecała już sobie, a przede wszystkim rodzicom, którzy wciąż przypominają jej o zaległościach, że w przyszłym roku w końcu ten doktorat obroni - zdradza w rozmowie z "Świat & Ludzie" znajoma Perfekcyjnej.


Chcielibyście zobaczyć Rozenek w roli studentki?

Zobacz: Rozenek zakłada ostatnio seksowne kreacje w stylu Dody. Perfekcyjna ma na to wytłumaczenie

Małgorzata Rozenek na premierze swojej książki:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30