Party Stories
Rozenek i Chodakowska - seksowne blondynki TVN
AKPA/Facebook
Newsy

Rozenek i Chodakowska najseksowniejszymi gwiazdami TVN

Zgadzacie się? Którą wolicie?

TVN ma pod swoim szyldem największe i najbardziej lubiane gwiazdy. Ostatnio stacja poprosiła internautów o wybranie najseksowniejszych z nich. Okazało się, że bezapelacyjnie w rankingu zwyciężyły Małgorzata Rozenek i jeszcze świeży nabytek telewizji, którym jest Ewa Chodakowska.

Zobacz: W takim apartamencie mieszka Ewa Chodakowska [FOTO]

Zarówno Perfekcyjna Pani Domu, jak i Trenerka Wszystkich Polek mogą pochwalić się nienaganną figurą, pięknymi, długimi blond włosami i zgrabnymi nogami. Obie również starają się reprezentować swoimi osobami wzorce, które później powielają tysiące kobiet. Małgosia pokazuje jak prowadzić dom i mieć udane życie rodzinne, natomiast Ewa motywuje do działania w walce o zgrabną sylwetkę.

Być może już niedługo Ewa Chodakowska na fali popularności doczeka się własnego telewizyjnego show, w którym tak jak Perfekcyjna Pani Domu będzie zmieniała życie kobiet, które pogubiły się w życiu.

A według was, która gwiazda TVN'u jest bardziej gorąca. Małgorzata Rozenek czy Ewa Chodakowska?

Zobacz: Ile Ewa Chodakowska zarobiła na swojej karierze?

Małgorzata Rozenek na prezentacji ramówki TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek w mini
Newsy
Zobacz okładkę nowej książki Małgorzaty Rozenek! O czym naprawdę będzie?

Nowa książka Małgorzaty Rozenek "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" będzie miała swoją premierę już w najbliższą środę. My już dziś pokazujemy wam okładkę (na którym gwiazda prezentuje piękne nogi) i zdradzamy, co będzie w książce. Zapowiadano, że będzie to poradnik o modzie . Niektórzy zaczęli nawet krytykować Rozenek, że chce uczyć, jak się ubierać. Niesłusznie - nowa książka Perfekcyjnej Pani Domu nawet nie stara się być stylowym poradnikiem. Małgorzata Rozenek radzi, jak zadbać o wygląd i psychikę "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" ma być poradnikiem dla współczesnych kobiet, które dzielą swoje życie pomiędzy dom a obowiązki zawodowe. Jak wśród codziennych obowiązków, zadbać nie tylko o najbliższe otoczenie, ale także o samą siebie? Jak znaleźć czas na pielęgnację, relaks i własny rozwój? Małgorzata Rozenek zdradza i radzi, jak zadbać nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także własne wnętrze. W książce znajdą się m.in. sposoby na odreagowanie stresu. Czwarta książka Małgorzaty Rozenek - będzie kolejna? To już czwarta książka Małgorzaty Rozenek. Wcześniej pojawiły się jej poradniki "Perfekcyjna Pani Domu. Poradnik", "Perfekcyjny Rok z Perfekcyjną Panią Domu" oraz "Perfekcyjny ogród. Poradnik". Rozenek zapowiadała, że ma pomysły na jeszcze kilka książek. Ale na razie gwiazda wraca do telewizji. Bo poradnik "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" to nie koniec nowych wyzwań Małgorzaty Rozenek. Już wkrótce na antenie TVN pojawi się nowy program "Damą być", którego prowadzącą została Małgorzata Rozenek .   Skusicie się na nowy poradnik Perfekcyjnej pani Domu? Kiedy pat   Okładka nowej książki Małgorzaty Rozenek     Małgorzata Rozenek z partnerem Radosławem Majdanem podczas spaceru po Warszawie  

Kryzys w związku Małgorzaty Rozenek i Radosław Majdan
ONS
Newsy
Kryzys w związku Rozenek i Majdana? Nawet mama Radka jest zaniepokojona
Dawno nie pokazywali się razem publicznie

Wielkie zaskoczenie wśród fanów Małgorzaty Rozenek wzbudziła informacja o jej treningach z Ewą Chodakowską . Trenerka pochwaliła się wspólnym zdjęciem na portalach społecznościowych, a media szybko podchwyciły temat. Okazuje się, że Perfekcyjna Pani domu pracuje nad sylwetką, żeby w dzień ślubu wyglądać idealnie. Zobacz:  Rozenek pracuje nad idealną sylwetką do ślubu. Chodakowska opowiedziała o wspólnych treningach Niestety, nie wiadomo czy ceremonia się odbędzie, ponieważ para nie wysłała zaproszeń ani do rodziny, ani do przyjaciół. Jak podaje Super Express Rozenek i Majdan stracili zainteresowanie ślubem i nie chcą o nim opowiadać. Podobno wiele zmieniło się od czasu zaręczyn, a zakochani nie pokazują się już publicznie razem, co czynili dosyć często. Nawet mama piłkarza jest zaniepokojona: Ja nie wiem, co z tym ślubem. Nie rozmawiałam ostatnio o tym z Radkiem - wyznała pani Halina w rozmowie z tabloidem.  Rozenek zarzeka się, że najpierw musi skończyć zdjęcia do "Piekielnego hotelu", który pojawi się już w wiosennej ramówce TVN. Czy to jednak przyćmi ceremonię? Zobacz:  Chodakowska pokazała zdjęcia z treningu z Rozenek: Moja Gosia jest perfekcyjna     Małgorzata Rozenek w DDTVN:

Kuba Wojewódzki broni Małgorzaty Rozenek
Newsy
Wojewódzki wypomina Rozenek: Nie umyła samochodu
Kuba ironizuje ze swojej przyjaciółki

Kuba Wojewódzki dzięki rubryce w "Polityce" przekazuje swoje poglądy na temat aktualnych wydarzeń w show-biznesie. W bieżącym numerze dziennikarz nabija się z nadmiernego zainteresowania życiem prywatnym Małgorzaty Rozenek . Coś nam się wydaje, że w ten sposób chce zareklamować odcinek, w którym gościła Perfekcyjna Pani Domu. Zobacz: Perfekcyjna Pani Domu wystąpi u Wojewódzkiego Według Wojewódzkiego nie powinno nikogo dziwić, że nowa gwiazda korzysta z pomocy sprzątczaki czy opiekunki. W końcu wiadomo, że w programie TVN wciela się tylko w powierzoną jej rolę. - To już nie jest skandal, to prawdziwa afera . Tabloidy wytropiły, ze Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgosia Rozenek, korzysta z pomocy domowej . Mało tego, ma także opiekunkę do dzieci. Była też na myjni i sama nie umyła samochodu . Jak tak dalej pójdzie, media wkrótce odkryją, że Piotr Fronczewski nie jest Panem Kleksem. Jedno jest pewne, bez względu na to ile osób zatrudnia Perfekcyjna Pani Domu, do swoich obowiązków podchodzi z wielkim zaangażowaniem: "Sześć lat dobierałam czcionkę do etykiet" . Małgorzata Rozenek w pięknej sesji dla magazynu "Viva!":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner