Olga Frycz zaangażowana w pomoc koleżance
ONS

Gwiazda "Miłości nad rozlewiskiem" walczy z rakiem mózgu (Drastyczne zdjęcie)

Olga Frycz zaangażowana w pomoc koleżance
ONS
Olga Frycz na swoim profilu zamieściła apel do fanów w którym prosi o pomoc koleżance z planu serialu "Miłość nad rozlewiskiem". Małgorzata Pasternak gra jedną z głównych ról w serialu. 

Aktorka cierpi na guza mózgu. Przeszła już jedną operację, jednak guza nie udało się usunąć w całości. Teraz czeka ją kolejny zabieg w Pradze. W pomoc w zbieraniu funduszy zaangażowała się cała ekipa serialu, najbardziej w akcję włączyła się Olga. Na swoim profilu szczegółowo opisała historię poznania Małgorzaty oraz opisała jej chorobę.

Rezonans Magnetyczny pokazał guza mózgu . Usłyszała wtedy, że jest bardzo duży i nie ma na co czekać-trzeba szybko operować!!! stało się-już po tygodniu miała operacje usunięcia guza-czego żałuje do dzisiaj.Już wtedy wyczytała w internecie o zabiegu Gamma Knife w Pradze,ale profesor (dupek) nie chciał o tym słyszeć, powiedział, że nie ma na to czasu. Niestety guza ze względu na jego beznadziejne położenie (zatoka jamista, obrasta nerw wzrokowy i okoruchowy) nie udało się usunąć w całości, nerwy zostały uszkodzone,przez co nie widzi i nie mam pełnej ruchomości w oku! (...) Pół roku po operacji Rezonans Kontrolny wykazał nowotwór 4,1 cm!!!!!! Nazbierała więc pieniądze-także z pomocą przyjaciół i pojechałam do Pragi... całe szczęście szybko, bo 8 marca w Pradze okazało się, że ma już 4,3 cm więc rósł jak "grzyby po deszczu". (...) 13 lutego 2014 po kolejnym Rezonansie okazało się, że rozrasta się na namiot móżdżku i nerw słuchowy. - napisała na swoim profilu


Trzymamy kciuki za zdrowie młodej aktorki i zachęcamy do wspierania akcji.Gwiazdy zachęcają do badań profilaktycznych:

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43