Małgorzata Kożuchowska po porodzie
ONS
Newsy

Kożuchowska miała w szpitalu ochroniarza? Jest oficjalny komentarz

Tabloidy piszą o "królewskim" pobycie gwiazdy

Bez wątpienia ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej była najpilniej strzeżoną spośród wszystkich polskich gwiazd spodziewających się dziecka. Aktorka w zasadzie nigdy nie potwierdziła, że jest przy nadziei, a pierwszą informacją, która wyszła bezpośrednio od niej na ten temat był komunikat o... porodzie. Aktorka została obsypana gratulacjami i kwiatami. Przypomnijmy: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu

Gwiazdy na miejsce porodu wybierają zazwyczaj modne prywatne kliniki, które za kilkanaście tysięcy złotych oferują im prawdziwie królewski pobyt i ekskluzywne warunki. Kożuchowska ku zaskoczeniu wielu zdecydowała się urodzić w państwowym szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Tabloidy sugerowały jednak, że aktorka i tak mogła liczyć na specjalne względy m.in. prywatną ochronę. Jeden z nich opublikował zdjęcie, na których widać, jak anonimowy mężczyzna pomaga Kożuchowskiej z dzieckiem na terenie szpitala.
 

To był po prostu uprzejmy pracownik szpitala. Pomógł kobiecie z dzieckiem. Zwyczajny ludzki odruch - komentuje dla JastrzabPost.pl Gabriela Piekarniak, menadżerka gwiazdy.


Spodziewaliście się, że Kożuchowska zrezygnuje z ekstrawagancji i nie pójdzie w ślady sławnych koleżanek?

Zobacz: Jak Małgorzata Kożuchowska nazwała dziecko? Wcale nie Jan Paweł

 

Wszystkie ciążowe stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej:

Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl
Newsy
Małgorzata Kożuchowska boi się psychofana! Jej synek ma swojego bodyguarda?
Szpita przyznał jej ochronę?

„Jej synek ma swojego bodyguarda” – to ostatnie internetowe rewelacje, które można było przeczytać o Małgorzacie Kożuchowskiej (43). Pojawiły się one po tym, jak aktorka przyjechała do szpitala na wizytę kontrolną ze swoim synkiem Janem Franciszkiem. Synek Kożuchowskiej ma swojego ochroniarza! Gdy aktorka wchodziła do budynku, pomagał jej pewien mężczyzna, o którym potem napisano, że jest ochroniarzem . Jak się okazuje, to nieprawda. – Jeden z pracowników szpitala rzeczywiście pomógł Małgosi wnieść fotelik. Z pewnością pomógłby on jednak każdej innej kobiecie z malutkim dzieckiem. To po prostu uprzejme zachowanie dżentelmena – tłumaczy „Party” Gabriela Piekarniak, menedżerka gwiazdy. I dodaje, że na co dzień Kożuchowskiej pomaga jedynie jej mąż. Już w grudniu Małgorzata Kożuchowska pojawi się na planie kolejnej serii „Rodzinki.pl”. Małgorzata Kożuchowska w ciąży

Sukces Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Kożuchowska nie ochrzci syna w Watykanie. Ma inny pomysł na ten dzień
Znamy plany

Poród Małgorzaty Kożuchowskiej wzbudził ogromne zainteresowanie mediów i lawinę spekulacji na temat tego, jak on wyglądał. Tuż po rozwiązaniu aktorka zapowiedziała, że wróci na plan już niebawem. Producenci przygotowali dla niej mnóstwo udogodnień. Przypomnijmy: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem W prasie pojawiła się również informacja na temat chrzcin synka gwiazdy, Jana Franciszka, które miały się odbyć aż w Watykanie. Jak dowiedziało się "Party", jest to kompletną nieprawdą. Kożuchowska na razie chce cieszyć się z uroków macierzyństwa, dlatego też nie myśli o uroczystości. Jeśli już - odbędzie się ona w Warszawie bądź rodzinnym Toruniu . Ponadto, na rękę aktorce poszła również marka Ochnik, którą jest twarzą. Producenci pozwolili jej wrócić na plan reklam dopiero w przyszłym roku, tak by Małgorzata mogła jak najdłużej cieszyć się macierzyństwem. Matka doskonała? Zobacz: Kożuchowska wraca do pracy po porodzie. Nie zostawi dziecka dziadkom Stylizacje ciążowe Kożuchowskiej:  

Wojewódzki żartuje z porodu Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Wojewódzki wykpił poród Kożuchowskiej. Podsumował go w swoim stylu
Kuba wciąż w formie

Ciąża i poród Małgorzaty Kożuchowskiej z pewnością należą do najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie w mijającym roku. Aktorka mocno dbała o prywatność w tym wyjątkowym dla siebie czasie, ale po urodzeniu nie kryła radości. Podobnie jak jej najbliżsi. Przypomnijmy: "Gosia urodziła następcę tronu!" Okazuje się też, że narodziny pierwszego dziecka gwiazdy są też doskonałą okazją do żartów. Przynajmniej według Kuby Wojewódzkiego , który regularnie wyśmiewa polskich celebrytów w swojej kolumnie "Mea Pulpa" w "Polityce". Dziennikarz nie mógł oczywiście przejść obojętnie obok porodu Kożuchowskiej i w swoim stylu skomentował go na łamach tygodnika. Nawiązał do cytowanej wyżej wypowiedzi ojca aktorki. Wiadomość dobra dla rodziny Kożuchowskich, rodziny Radia Maryja i każdej innej prawdziwej rodziny w kraju. Małgorzata Kożuchowska urodziła syna. Gratulujemy! Polska wpadła w szał radości. Padają nawet sformułowania o następcy tronu. Trwają formalności załatwienia meldunku w Nazarecie - czytamy w "Polityce". Udany żart? Zobacz: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu Ciążowe stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner